LAJMI I FUNDIT:

Nëse shihni çdo natë filma me partnerin, duhet të lexoni diçka pozitive

Nëse shihni çdo natë filma me partnerin, duhet të lexoni diçka pozitive

Nëse mësoni arsyet pse po divorcohen njerëzit në ditët e sotme, atëherë do ta kuptoni se është koha e duhur për të ndryshuar premtimet në ceremonitë e martesave

Reklama

Në ditët e sotme duket më e sinqertë, të premtoni se do të komunikoni me njëri-tjetrin pavarësisht se çfarë mund të ndodhë gjatë ditës suaj.

Gjithsesi, ekspertët sugjerojnë që të bëni diçka tjetër nëse dëshironi të shpëtoni marrëdhënien tuaj.

Mirëpo, çfarë?

Shikoni filma së bashku. Nëse shikoni filma në mbrëmje-kjo gjë është po aq efektive sa terapia e çifteve.

Nëse shikoni filma bashkë, teksa konsumoni kokoshka, kjo gjë ju ndihmon të bëni edhe një gjumë më të qetë.

Është e rëndësishme që në darkë të bashkoheni për të parë një film romantik, sepse nëse shikoni çifte të tjera të lumtura, kjo gjë do t’ju bëjë të ndiheni mirë me njëri-tjetrin.

Për më tepër në filma, personazhet e pranojnë partnerin/partneren me të metat që kanë. Mbase kjo është një mënyrë e mirë për të ndikuar edhe në lidhjen tuaj.

Çfarë prisni? Cilin film do të shikoni sonte? /Telegrafi/

Në trend Stil

Më shumë
Ajo që shihni për herë të parë në një foto mund të zbulojë aspekte të fshehura të personalitetit tuaj

Ajo që shihni për herë të parë në një foto mund të zbulojë aspekte të fshehura të personalitetit tuaj

Lifestyle
Cili gjarpër helmues ka dhëmbët më të gjatë?

Cili gjarpër helmues ka dhëmbët më të gjatë?

Libri i madh i kafshëve
Janë katër shenja të horoskopit të cilëve u shkon roli i prindit më shumë se kujtdo tjetër

Janë katër shenja të horoskopit të cilëve u shkon roli i prindit më shumë se kujtdo tjetër

Astrologji
Kureshtar, inteligjent dhe energjik: Borador, një qen i krijuar për një idil familjar

Kureshtar, inteligjent dhe energjik: Borador, një qen i krijuar për një idil familjar

Kërshëri
Mund të bëhen një terren për zhvillimin e baktereve dhe kërpudhave: Sa shpesh duhet t’i lani pizhamet

Mund të bëhen një terren për zhvillimin e baktereve dhe kërpudhave: Sa shpesh duhet t’i lani pizhamet

Lifestyle
Një test personaliteti që zbulon se cilat janë problemet tuaja: Çfarë keni parë së pari në foto - krokodilin apo zogun?

Një test personaliteti që zbulon se cilat janë problemet tuaja: Çfarë keni parë së pari në foto - krokodilin apo zogun?

Lifestyle
Kalo në kategori