LAJMI I FUNDIT:

Nëna tregon metodën për pastrimin e hundëve të fëmijës, shikuesit të ndarë për efektet (Video)

Nëna tregon metodën për pastrimin e hundëve të fëmijës, shikuesit të ndarë për efektet (Video)

Fëmijës që mbante në prehër, nëna e pa emëruar nga Azia ia ka pastruar hundët e zëna, duke i zbrazur me shiringë ujë dhe krip.

Videoja e postuar më poshtë, tregon se si asaj i rrjedhë masa që i kishte bllokuar frymëmarrjen dhe çdo herë është e buzëqeshur, transmeton Telegrafi.

Mirëpo, shumë shikues kanë thënë se kjo ka efekte negative në sistemin e frymëmarrjes, si dhe mund të lë pasoja.

“Për ditë të tëra e kisha fëmijën pa gjumë, derisa nuk e provova këtë metodë. Ajo po qeshë dhe nuk ka dhimbje”, ka komentuar nëna që aplikoi metodën e pazakontë.

Megjithatë, nuk rekomandohet të provohet në shtëpi kjo formë, para se të kontaktohet më parë mjeku familjar. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Iluzioni optik që është bërë viral, nuk dihet nëse kali është duke ecur drejt personit që po e filmon apo po largohet

Iluzioni optik që është bërë viral, nuk dihet nëse kali është duke ecur drejt personit që po e filmon apo po largohet

Interesante
Po vëzhgonin terrenin, droni i ushtrisë ukrainase filmon një objekt misterioz në qiell – ngjante me pjatën fluturuese të UFO-ve

Po vëzhgonin terrenin, droni i ushtrisë ukrainase filmon një objekt misterioz në qiell – ngjante me pjatën fluturuese të UFO-ve

Interesante
Shikoni reagimin e burrit kur zbuloi se do të 'bëhej' baba për herë të shtatë

Shikoni reagimin e burrit kur zbuloi se do të 'bëhej' baba për herë të shtatë

Fun
Një grua thotë se “u sulmua” nga pulëbardhat ndërsa ishte duke ngrënë drekë në plazh – bie në sy njëri prej komenteve

Një grua thotë se “u sulmua” nga pulëbardhat ndërsa ishte duke ngrënë drekë në plazh – bie në sy njëri prej komenteve

Interesante
Fermeri britanik që e shndërroi kombajnën në një “vilë luksoze”, nata në të kushton 120 funte

Fermeri britanik që e shndërroi kombajnën në një “vilë luksoze”, nata në të kushton 120 funte

Interesante
Bateria i ngec në uretra, australiani humb organin gjenital

Bateria i ngec në uretra, australiani humb organin gjenital

Interesante
Kalo në kategori