LAJMI I FUNDIT:

Nëna tregon arsyen rrëqethëse, pse nuk duhet lëshuar bashkë me fëmijën nëpër tobogan (Foto)

Nëna tregon arsyen rrëqethëse, pse nuk duhet lëshuar bashkë me fëmijën nëpër tobogan (Foto)

Një nënë që ia theu këmbën fëmijës së saj njëvjeçar, derisa po lëshohej nëpër tobogan, e ka shpërndarë imazhin për t’ju ngritur vetëdijen prindërve, që të mos e bëjnë gabimin e njëjtë.

Heather Clare Nga Nju Jorku, e ka shfrytëzuar llogarinë e saj në Facebook, për të treguar rastin rrëqethës, të cilit ia ka bashkëngjitur edhe fotografinë, bërë ta bërë sa më të besueshëm, transmeton Telegrafi.


“Jam lëshuar edhe me fëmijën e parë, por me Meadow ishte ndryshe dhe shkoi keq. Gjithçka dukej normale, vetëm kur ajo nisi të qajë”, ka shkruar Clare.

Aksidenti gjatë lëshimit në tobogan

Me të shikuar këmbën e vogëlushes, ajo e pa që diçka nuk ishte në rregull, por as që mendonte se ishte thyer gjatë lëshimit nëpër tobogan.

Imazhi që ishte shkrepur nga bashkëshorti saj, e tregon momentin kritik, kur këmba është zënë mes trupit të saj dhe pjesës anësore, duke bërë që ashti i njomë të thyhet me lehtësi.

Meadow me këmbën në allçi

“Gjendja e saj është e mirë dhe çdo ditë e më shumë, është më e shkathët edhe pse e ka këmbën në allçi. Ndjehem në faj, që isha shkaktare e aksidentit”, ka përfunduar shkrimi saj.

Shumë shikues pranuan se e kanë bërë të njëjtën gjë, ndërsa e shpërndanë fotografinë që e njëjta të mos provohet nga prindërit tjerë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një grua viziton në spital mikeshën pas lindjes - reagimi i saj do t'ju shkrijë zemrën

Një grua viziton në spital mikeshën pas lindjes - reagimi i saj do t'ju shkrijë zemrën

Fun
Demi i madh po 'shëtiste' në Kroaci, shikoni si e larguan nga rruga

Demi i madh po 'shëtiste' në Kroaci, shikoni si e larguan nga rruga

Fun
Foto të çuditshme dasmash për të cilat është e vështirë të gjesh fjalët e duhura për t’i përshkruar

Foto të çuditshme dasmash për të cilat është e vështirë të gjesh fjalët e duhura për t’i përshkruar

Fun
Mbi 16 milionë pëlqime - loja e këtyre katër çamarrokëve ka pushtuar internetin

Mbi 16 milionë pëlqime - loja e këtyre katër çamarrokëve ka pushtuar internetin

Fun
Prezantueses amerikane i futet miza në gojë gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë – detyrohet të vazhdojë moderimin

Prezantueses amerikane i futet miza në gojë gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë – detyrohet të vazhdojë moderimin

Fun
Një “vrimë” në qiell i alarmon të gjithë - shkenca shpjegon fenomenin (Foto)

Një “vrimë” në qiell i alarmon të gjithë - shkenca shpjegon fenomenin (Foto)

Kalo në kategori