Jessica Alba ka ndarë rutinën e saj në këto kohë pandemie.

Ajo tha: “Aq e çuditshme, e vështirë dhe e frikshme sa është për të rriturit, fëmijët janë aq të lumtur që kanë vëmendjen tonë të pandarë. Është vërtet një bekim ta kalosh këtë shumë kohë me ta.

Unë bëj maska ​​për fytyrën çdo ditë. Unë kurrë nuk kam bërë më shumë maska ​​në jetën time. Vajzat e bëjnë atë me mua, kështu që është bërë një gjë lidhëse”. “Ne gjithashtu bëjmë thonjtë; ne kemi bërë losion me gjalpë për trupin”, transmeton Telegrafi.

Jessica Alba (Foto: Phillip Faraone/Getty Images for ABA/Guliver)

“Ne gjithashtu kemi bërë disa piktura. Honor mendoi se duhet të pikturonim ylberë. Ne krijojmë lojëra. Ne kemi qenë duke parë filma klasikë, përndryshe ata thjesht do të vazhdojnë të shikojnë video TikTok-u 30 sekondëshe”. Rreth shtëpisë, unë bëj një grim 10-minutësh. Thjesht më bën të ndihem më mirë duke parë reflektimin tim. Unë jam duke përdorur hidratuesin e ri që ka mbrojtje nga drita blu e ekraneve dhe pajisjeve. Pastaj një skuqje, bojë për vetulla, dhe një balsam buzësh”. /Telegrafi/