LAJMI I FUNDIT:

Në Prishtinë parulla “UNMIK-RUSMIK”(Foto)

Në Prishtinë parulla “UNMIK-RUSMIK”(Foto)

Në pjesë të ndryshme të qytetit në Prishtinë janë “shfaqur” parulla me mbishkrimin “UNMIK-RUSMIK”.

Në fotografitë e publikuara më poshtë të cilat i kanë dërguar lexuesit e Telegrafit, shihet mbishkrimi në pjesë të ndryshme të qytetit.

Ndryshe ditë më parë Policia e Kosovës në aksionin e ndërmarrë në komunat në veri të Kosovës, ka arrestuar një shtetas rus, punëtor i UNMIK-ut.

Gjatë aksionit të Policisë së Kosovës, ishte prangosur pranë veturës zyrtare të UNMIK-ut, pasi kishte penguar punën e policisë. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Mirë se vini në Telegrafin e ri - Shokun që ka ndryshuar!

Mirë se vini në Telegrafin e ri - Shokun që ka ndryshuar!

Lajme
Pasi e quan kriminel lufte presidentin serb, Sanduloviq: Vuçiq mund të shkojë në Kosovë kur ta pranojë masakrën e Reçakut dhe të kërkojë falje

Pasi e quan kriminel lufte presidentin serb, Sanduloviq: Vuçiq mund të shkojë në Kosovë kur ta pranojë masakrën e Reçakut dhe të kërkojë falje

Lajme
Tentim grabitje në Pejë, pronari i argjendarisë neutralizon grabitësin

Tentim grabitje në Pejë, pronari i argjendarisë neutralizon grabitësin

Kronika e Zezë
Qeveria miraton plotësimin dhe ndryshimin e Ligjit për tatim në pronë të paluajtshme, përfshihet edhe falja tatimore për vitin 2023

Qeveria miraton plotësimin dhe ndryshimin e Ligjit për tatim në pronë të paluajtshme, përfshihet edhe falja tatimore për vitin 2023

Lajme
Brenda ambienteve të “Prishtina Mall”, qendrës më të madhe tregtare në vend, është hapur Libraria “Dukagjini”

Brenda ambienteve të “Prishtina Mall”, qendrës më të madhe tregtare në vend, është hapur Libraria “Dukagjini”

Lajme
Hapet

Hapet "Baubox", shitorja e parë në Tetovë që shet produkte për nevojat shtëpiake

Marketing
Kalo në kategori