LAJMI I FUNDIT:

Mr.Beast publikoi videon e shumëpritur për të cilën tha se do të ndryshojë rrjedhën në YouTube

Mr.Beast publikoi videon e shumëpritur për të cilën tha se do të ndryshojë rrjedhën në YouTube

Vlogeri i famshëm Mr.Beast, i njohur për videot e tij filantropike ka publikuar videon e tij të shumëpritur për të cilën tha se do të ndryshojë rrjedhën e kanalit YouTube.

Për këtë video, ai tha se ka shpenzuar gati 4,000 orë për ta edituar (pothuajse gjashtë muaj) si dhe miliona para, transmeton Telegrafi.


Këtu ai ka ndihmuar 1,000 njerëz nga vende të ndryshme të botës t’ua kthejë dëgjimin me një aparat që ka teknologjinë më të avancuar të dëgjimit me vlerë mbi 3 miliardë dollarë. Ndryshe prej pajisjeve të vjetra, kjo e reja analizon me të vërtet nevojat specifike të dëgjimit tek njerëzit.

Përveç se i ndihmoi ata ta fitojnë dëgjimin përsëri, Mr.Beast i shpërbleu ata edhe me mijëra dollarë si dhe me dhurata të ndryshme.

Një grua, në mesin e këtyre 1,000 njerëzve që nuk kishte dëgjuar mirë për 67 vjet, arriti ta fitonte dëgjimin falë atij aparati me teknologji të avancuar.

Një vajzë e re, nuk e kishte dëgjuar zërin e mamasë së saj për katër vjet.

Mr.Beast tha se gjithashtu do të dhurojë 100 mijë dollarë të tjera për organizatat rreth e rreth botës që po i mësojnë njerëzit gjuhën e shenjave. /Telegrafi/

Në trend Teknologji

Më shumë

"Kushdo mund të bëhet këngëtar" - ky është aplikacioni inteligjent që mund ta ndryshojë botën e muzikës

Teknologji
Facebook Messenger ka një lajm super, super të mirë

Facebook Messenger ka një lajm super, super të mirë

Teknologji
Rrjeti

Rrjeti "Find My Device" i Google më në fund është funksional, nuk ka më pajisje të humbura

Teknologji
Çipi më i mirë dhe jetëgjatësia e jashtëzakonshme e baterisë, vetëm disa nga specifikat e laptopit të ri MacBook nga Apple

Çipi më i mirë dhe jetëgjatësia e jashtëzakonshme e baterisë, vetëm disa nga specifikat e laptopit të ri MacBook nga Apple

Teknologji
Tani edhe mund të dëgjojë: Gemini i Google ka aftësi që

Tani edhe mund të dëgjojë: Gemini i Google ka aftësi që "të nxjerrë informacione" nga audiot

Teknologji
Ja çfarë do të thotë nëse në ekranin e telefonit tuaj ndizet një dritë e gjelbër ose portokalli

Ja çfarë do të thotë nëse në ekranin e telefonit tuaj ndizet një dritë e gjelbër ose portokalli

Teknologji
Kalo në kategori