0Shares

Beatrisa Pista, motra e Elvis Pistës është nominuar si kandidatë për deputete nga PDK-ja.

Nga emrat e siguruar nga lajmi.net, figuron edhe emri i Beatrisa Pistës.

Elvis Pista gjithashtu ishte anëtar i PDK-së dhe kandidat për deputet, i cili u vra para tri vitesh.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)