Një modele seksipile ka mbetur e shokuar, kur derisa po pozonte në pozicione provokuese e shtrirë në rërë të plazhit një valë e madhe i mbush gojën plotë ujë.

Modelja e njohur si Missy ishte duke pozuar me rroba banjo ngjyrë rozë, kur nëna natyrë e bëri të vetën dhe papritmas përfundon me gojën plotë rërë dhe ujë, transmeton Telegrafi.

2

Videon e ka publikuar studioja e bukurisë Texacali, ku në një mbishkrim thuhet se fotosesioni ishte realizuar në Havai. /Telegrafi/