LAJMI I FUNDIT:

Modelja 27 vjeçare nuk mund të gjejë të dashur për shkak të dukjes së saj tërheqëse

Modelja 27 vjeçare nuk mund të gjejë të dashur për shkak të dukjes së saj tërheqëse
(Foto: Instagram/marieechev/Playboy)

Modelja Elizabeth Marie Chevalier pohon se e ka thuajse të pamundur të gjejë një të dashur, sepse meshkujt i frikësohen për shkak të pamjes tërheqëse.

Reklama

27-vjeçarja nga San Diego është një modele e Playboy e cila gjithashtu ka zbukuruar faqet dhe kopertinat e revistave të tjera, si Maxim, por pavarësisht pamjes së saj tërheqëse, ajo nuk është në një lidhje.

Bukuroshja u nda me ish- të dashurin e saj gjysmë viti më parë dhe tani ka thënë se për shkak të personalitetit të saj të fuqishëm të kombinuar me pamjen tmerrësisht të bukur, për të është kthyer në një makth gjetja e një të dashuri.

(Foto: Instagram/marieechev/Playboy)

“Kam qenë në takime ku djemtë thjesht nuk mund të flasin me mua, sepse kanë frikë nga unë për shkak të pamjes sime”, ka pohuar modelja për The Mirror.

Elizabeth tërheq vëmendjen e meshkujve kur del në qytet, por thotë se shpesh njerëzit e shohin si një ‘trofe’ dhe nuk duan të krijojnë lidhje afatgjate me të.

(Foto: Instagram/marieechev/Playboy)

“Unë 100 për qind do të dilja me disa nga fansat e mi, por sa herë që njihja një djalë në Instagram, ai më trajtonte si një mall. E di që vesh bikini në internet, por është një punë, ndërsa shumica e meshkujve nuk janë të interesuar përtej kësaj”, ka shtuar ajo.

Modelja thotë se bukuria ka qenë një bekim dhe mallkim për të gjatë gjithë jetës, sepse njerëzit shpesh marrin vendime të shpejta për personalitetin e saj bazuar në dukjen që ka. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/marieechev/Playboy)

Në trend Femra

Më shumë
Michelle Pfeiffer ka pozuar pa grim dhe ka treguar se sa e përsosur duket në dekadën e shtatë

Michelle Pfeiffer ka pozuar pa grim dhe ka treguar se sa e përsosur duket në dekadën e shtatë

Femra
Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Keshilla Modë
Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Keshilla Modë
Të jesh dashnore nuk është magjepsëse: Edhe ajo është motra, vajza ose bashkëshortja e dikujt

Të jesh dashnore nuk është magjepsëse: Edhe ajo është motra, vajza ose bashkëshortja e dikujt

Këshilla dhe arsye
Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Psikoprofil
Femra, është e dobishme të dini: Çfarë do të ndodhë kur menstruacionet kanë ngjyrë të zezë!

Femra, është e dobishme të dini: Çfarë do të ndodhë kur menstruacionet kanë ngjyrë të zezë!

Këshilla dhe arsye
Kalo në kategori