LAJMI I FUNDIT:

Mëson tjerët të vozisin, instruktori përplaset keq për shtyllën elektrike (Video)

Mëson tjerët të vozisin, instruktori përplaset keq për shtyllën elektrike (Video)

Instruktori i vozitjes që ende nuk është identifikuar, e ka përplasur veturën për shtyllën elektrike të një rrugë në Lancanshire të Anglisë.

Reklama

Madje, hapësira ishte shumë e gjerë dhe kishte vend të bollshëm, por ai goditi pikërisht në vend të gabuar dhe theu xhamin, transmeton Telegrafi.

Dëshmitarët thonë se ai ishte vetëm, në veturën që kishte sipër shenjat se i përket një auto shkolle.

Policia është vënë në kërkim të shoferit, që do duhej të mësonte tjerët të vozisin, ndërsa vet bën këtë lëvizje të gabuar. /Telegrafi/