LAJMI I FUNDIT:

Merrni frymën e detit dhe pishave në ‘Holiday In 2’ – shtëpia juaj në bregdetin Adriatik

Merrni frymën e detit dhe pishave në ‘Holiday In 2’ – shtëpia juaj në bregdetin Adriatik

Shëngjini është tani shtëpia e një vendi të ri për pushime i quajtur ‘Holiday In 2’. Ky vend i mrekullueshëm është ndërtuar nga Edil Project për të ofruar një përvojë të veçantë pushimesh për njerëzit që i pëlqen të qëndrojnë afër natyrës.  

Resorti ‘Holiday In 2’ nuk është si çdo resort tjetër sepse aty mund të gjeni apartamente të rehatshme mes një pylli pishash, vetëm pak hapa larg detit. 

Apartamentet këtu nuk janë thjesht dhoma, por vende ku mund të krijoni kujtime me familjarët dhe miqtë. Ato janë ndërtuar për të ju ofruar qetësi dhe për të ju ndihmuar të harroni stresin e jetës së përditshme. 

‘Holiday In 2’ është i projektuar për ata që e vlerësojnë natyrën dhe për ata që duan të jetojnë në një vend ku bukuria natyrore është në çdo anë. 

Imagjinoni të pini kafen e mëngjesit në ballkonin tuaj duke shikuar dritën e diellit që shkëlqen mbi detin e kristaltë. Ose në mbrëmje, të shëtisni nëpër pyllin e pishave duke dëgjuar tingujt qetësues të natyrës. Kjo është jeta në ‘Holiday In 2’ – e qetë, e thjeshtë dhe plot magji. 

Kjo nuk është vetëm një mundësi për të blerë një apartament në një nga plazhet më të bukura të Shqipërisë, por është një mundësi për të ndryshuar mënyrën se si jetoni.  

‘Holiday In 2’ ju jep mundësinë të bëni çdo ditë një ditë pushimi dhe të jetoni jetën tuaj në harmoni me natyrën e mrekullueshme që ju rrethon.

Për të marrë më shumë informacione rreth blerjes së apartamentit kontaktoni në: 

Web: edilproject.al   

E-mail: info@edilproject.al   

Tel: +355 69 203 5005    / +355 69 202 0608  

Facebook: Edilproject.al   

Instagram: edilproject.al  

Në trend Ekonomi

Më shumë
Pse duhet ta kemi një plan të komunikimit në rast se ballafaqohemi me kriza?

Pse duhet ta kemi një plan të komunikimit në rast se ballafaqohemi me kriza?

Sherife Kçiku Vishaj
Regjistrimet e hershme për vitin e ardhshëm shkollor kanë filluar në Horizon School

Regjistrimet e hershme për vitin e ardhshëm shkollor kanë filluar në Horizon School

Horizon School
Për me t’shku vera mbarë, investo në apartament në “Holiday In 2”

Për me t’shku vera mbarë, investo në apartament në “Holiday In 2”

Edil Project
Telegrafi Jobs - Aleati juaj i besuar në kërkimin e punës

Telegrafi Jobs - Aleati juaj i besuar në kërkimin e punës

Ekonomi
Banka Botërore parashikon rritje të lartë ekonomike në Ballkan, mbi 3 për qind pritet të jetë në Kosovë

Banka Botërore parashikon rritje të lartë ekonomike në Ballkan, mbi 3 për qind pritet të jetë në Kosovë

Ekonomi
​Qytetarët së shpejti do të rimbursohen për kthimin e shisheve të plastikës, qelqit e kanaçet

​Qytetarët së shpejti do të rimbursohen për kthimin e shisheve të plastikës, qelqit e kanaçet

Ekonomi
Kalo në kategori