Shfaqja e së dielës (13 shkurt) në pjesën e parë të Super Bowl me temë hip-hop përfshiu interpretuesit e saj veteranë që kanë një moshë të kombinuar prej 286 vjeç.

Reklama

Këngëtarja, 51 vjeçe, iu bashkua Snoop Dogg, Dr. Dre, Eminem dhe Kendrick Lamar – me një paraqitje befasuese nga 50 Cent – ​​gjatë ndeshjes së madhe të së dielës, duke i lënë pas dore të tjerët me pamjen e saj vezulluese.

Blige performoi “A Family Affair” dhe “No More Drama” me një bluzë me lidhëse me mëngë të gjata me pantallona të shkurtra, doreza pa gishta dhe çizme deri te kofshët, të gjitha të mbuluara me një stampim leopardi reflektues dhe tema argjendi.

Reklama

Ajo e rriti edhe më shumë faktorin vezullues me një palë vathë në formë rrathësh Sister Love të mbuluar me 33 karat diamante dhe, në kulmin e performancës, e mbylli me një kapelë të përshtatshme mbi zgjatimet e saj bionde deri në ijë.

Reklama
Doja Cat i la pak vend imagjinatës me të brendshme të zeza gjatë paraqitjes në festën e Super Bowl Doja Cat i la pak vend imagjinatës me të brendshme të zeza gjatë paraqitjes në festën e Super Bowl

Pas shfaqjes, kreatori Peter Dundas do ta vërë në dispozicion pamjen e këngëtares si një NFT, në mënyrë që çdokush të mund të duket si “Mary on steroids” në Metaverse. /Telegrafi/