LAJMI I FUNDIT:

Macja ka fituar simpatinë e njerëzve për shkak të jetesës luksoze dhe të përkëdhelur

Macja ka fituar simpatinë e njerëzve për shkak të jetesës luksoze dhe të përkëdhelur
(Foto: Screenshot/Tik Tok)

Macja me emrin Otis nga raca Maine Coon është bërë sensacion i vërtetë në internet për shkak të stilit të jetesës luksoze dhe të përkëdhelur.

Reklama

Gjegjësisht, pronarja e saj ka shpërndarë një video në të cilën ka treguar rutinën e përditshme të kafshës së saj.

Dita e Otisit fillon me përgatitjen në banjë. Pas kësaj, është koha për mëngjes dhe hidratim, e ndjekur nga loja dhe përkëdheljet.

Macja e një gruaje britanike feston ditëlindjen e 32-të
Lexo po ashtu Macja e një gruaje britanike feston ditëlindjen e 32-të

Maces i pëlqen ta shqetësojë pronaren gjatë stërvitjes së saj të përditshme, sepse dëshiron vëmendjen dhe nuk do ta lërë të qetë edhe kur ajo përpiqet të hajë meze të lehtë. E gjithë vëmendja duhet të jetë gjatë gjithë ditës te macja.

Pronarja ia shkurton qimet dhe e kreh, ndërsa qimet e tepërta ua jep zogjve që bëjnë fole nga gëzofi i Otisit. Macja më pas e kalon kohën duke i shikuar zogjtë duke dremitur. /Telegrafi/

@carewithkate

Never a dull moment with Otis #mainecoon #catvlog #catdayinthelife #bighousecat #mainecoonkitten #otisthemainecoon

♬ original sound – Care with Kate

Në trend Stil

Më shumë
Tri shenjat që tregojnë se partneri/ja është një tradhtar serialë

Tri shenjat që tregojnë se partneri/ja është një tradhtar serialë

Lifestyle
Ja ku ndodhet shtëpia më e shtrenjtë në botë! Ka jetuar në të mbreti, e vjetër 190 vjet, kurse tani pronar është një ukrainas me ndikim

Ja ku ndodhet shtëpia më e shtrenjtë në botë! Ka jetuar në të mbreti, e vjetër 190 vjet, kurse tani pronar është një ukrainas me ndikim

Shtëpi të bukura
Parfumet kanë afat përdorimi: Si ta ruani më gjatë aromën tuaj të preferuar

Parfumet kanë afat përdorimi: Si ta ruani më gjatë aromën tuaj të preferuar

Lifestyle
Nëse doni ta dini a do t’ju tradhtojë gruaja, shikojani gjoksin

Nëse doni ta dini a do t’ju tradhtojë gruaja, shikojani gjoksin

Lifestyle
Njerëzit me sens humori janë më tërheqës: Sa e rëndësishme është për një marrëdhënie romantike

Njerëzit me sens humori janë më tërheqës: Sa e rëndësishme është për një marrëdhënie romantike

Intimitet dhe Pasion
Ushtrimet më të mira për muskujt e barkut që mund t’i bëni në shtëpi

Ushtrimet më të mira për muskujt e barkut që mund t’i bëni në shtëpi

Fitnes në shtëpi
Kalo në kategori