LAJMI I FUNDIT:

Luani dhe fitoni me 7Days – besnikëria juaj shpërblehet me çmime të mrekullueshme!

Luani dhe fitoni me 7Days – besnikëria juaj shpërblehet me çmime të mrekullueshme!

A jeni dashamirës i shijes fantastike të produkteve 7Days? Tani keni mundësinë të bëheni pjesë e një loje shpërblyese dhe të fitoni çdo javë!

Produktet 7Days janë në tregun e Kosovës tashmë 20 vite dhe besnikëria juaj do të shpërblehet në mënyrën më të mirë! Jo vetëm do të shijoni shijet unike të produkteve 7Days, por gjithashtu keni mundësinë për të fituar çmime të vlefshme që do të bëjnë çdo moment të jetë një përvojë e jashtëzakonshme.

Çfarë duhet të bëni për të marrë pjesë në këtë lojë?

Procesi është i thjeshtë. Bleni të paktën 2 produkte 7Days; Shënoni: 7Days (hapësirë) numrin e dokumentit të kuponit fiskal (hapësirë) orën p.sh “7DAYS 12345678 11:14”  dhe dërgoni mesazh në numrin pa pagesë 50100 që të bëheni pjesë e lojës shpërblyese për të fituar shpërblime çdo javë si: Sony Playstation 5; Samsung SM A54; TV LED LG 55’’; Kupon nga Hyperactive në vlerë 50 euro; Kupon nga Intersport në vlerë 50 euro; Çanta 7Days; dhe Skuter Elektronik. Ruajeni kuponin fiskal.

Vëni re një kupon fiskal vlen vetëm për një aplikim, çdo keqpërdorim ju diskualifikon nga loja.

Pas dërgimit të mesazhit në numrin 50100, fituesit do të zgjidhen në mënyrë të rastësishme çdo të hënë. Fituesit do të njoftohen përmes SMS dhe lista e fituesve do të publikohet në emisionin “Reload” që fillon nga ora 15:30 – 17:00 në RTV Dukagjini.

Loja shpërblyese është aktive në të gjithë territorin e Republikës së Kosovës, duke filluar nga data 05.06.2023 deri me datë 23.07.2023.

Mos harroni që çdo javë ka një shpërblim të ri në pritje për ju. Luani dhe fitoni me 7 Days – një kombinim i shijes unike dhe shpërblimeve të mahnitshme!

Në trend Ekonomi

Më shumë
Arbnor Rushiti fitues i BMW të serisë së 3-të - Go+ LOJË E TRENT

Arbnor Rushiti fitues i BMW të serisë së 3-të - Go+ LOJË E TRENT

GO+
Kompani ndërkombëtare do të marrin pjesë në panairin e parë për pasuri të paluajtshme - Prishtina Real Estate Expo 2023

Kompani ndërkombëtare do të marrin pjesë në panairin e parë për pasuri të paluajtshme - Prishtina Real Estate Expo 2023

Prishtina Real Estate EXPO
A e dini ku mund të këmbeni kriptovaluta në Kosovë?

A e dini ku mund të këmbeni kriptovaluta në Kosovë?

exCoins.me
Tech Park Prishtina gati të hapet - moment historik për të ardhmen e teknologjisë në Kosovë

Tech Park Prishtina gati të hapet - moment historik për të ardhmen e teknologjisë në Kosovë

STIKK - Kosovo ICT Association
“Numri që keni thirrur për momentin nuk është në dispozicion” – Vala njofton se ka probleme teknike

“Numri që keni thirrur për momentin nuk është në dispozicion” – Vala njofton se ka probleme teknike

Ekonomi
Elita Plus mbështet muajin e ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit me paketën e analizave me zbritje dhe vizita kardiologjike falas

Elita Plus mbështet muajin e ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit me paketën e analizave me zbritje dhe vizita kardiologjike falas

Elita Plus
Kalo në kategori