LAJMI I FUNDIT:

Luanesha tregoi se ende i ka shkathtësitë e grabitqares, duke zënë shpezën që i hyri në kafaz (Video)

Luanesha tregoi se ende i ka shkathtësitë e grabitqares, duke zënë shpezën që i hyri në kafaz (Video)

Shpeza e njohur si çafka, që hyri në kafazin e hapur të një kopshti zoologjik në Amsterdam, është kapur me shpejtësi nga një luaneshë.

Reklama

Kjo e fundit, që për një kohë të gjatë jeton me ushqime të gatshme, ka treguar se ende i ka shkathtësitë prej grabitqares, duke e zënë prenë me shpejtësi, transmeton Telegrafi.

Të pranishmit që kishin shkuar për të parë kafshët, pamë më shumë se që kërkuan, pasi ngjarje të tilla janë tepër të rralla.

Qëndrimi në ambient të sigurt dhe shërbimi me ushqime të gatshme, bën që kafshët e kopshteve të mos gjuajnë prenë edhe nëse iu kalon shumë pranë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Këta persona shikuan albumet familjare dhe rikrijuan fotot e vjetra, rezultatet janë legjendare

Këta persona shikuan albumet familjare dhe rikrijuan fotot e vjetra, rezultatet janë legjendare

Fun
Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Fun
Në gusht fitoi në lotarinë amerikane, xhekpotin prej 1.6 miliardë dollarësh - fituesi lajmërohet tani për ta tërhequr shpërblimin

Në gusht fitoi në lotarinë amerikane, xhekpotin prej 1.6 miliardë dollarësh - fituesi lajmërohet tani për ta tërhequr shpërblimin

Interesante
Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Fun
Gjysmë kilogramë bukë dhe një sallam: “Kafjalli” i Vuçiqit dhe dy ministrave serbë

Gjysmë kilogramë bukë dhe një sallam: “Kafjalli” i Vuçiqit dhe dy ministrave serbë

Fun
Keni 5 sekonda, a mund ta gjeni kalin pa bisht?

Keni 5 sekonda, a mund ta gjeni kalin pa bisht?

Interesante
Kalo në kategori