Është hedhur në internet një video, ku shihet një i ri që tregon aftësitë e tij në makinën e vallëzimit.

Mënyra se si sinkronizohet me platformën dhe shpejtësia me të cilën lëvizë, ka befasuar të pranishmit si dhe shikuesit që e kanë përhapur në rrjetin social, transmeton Telegrafi.

“Po ja kalon makinës, është shumë i shpejtë dhe i saktë”, është një nga komentet e shumta.

Më poshtë mund të shihni veprimet e tij, në këtë makinë që ishte shumë e popullarizuar gjatë viteve të  90-ta në Evropë dhe Azi. /Telegrafi/