Çantat e vogla të Lizzo janë përgatitur për një rikthim të madh.

Dy vjet pasi çanta e saj e vogël komikisht vodhi shfaqjen në AMA 2019 , ylli i popit, 33 vjeç, po prezanton internetin me një çantë tjetër të vogël.

Lizzo pozoi për një seri fotografish në Instagram të dielën, duke mbajtur një çantë të vogël Fendi që i përshtatej përsosmërisht në pëllëmbën e dorës.

Foto: Instagram

Ajo e shoqëroi çantën mikro me një pamje të guximshme bukurie, duke shfaqur zgjatime flokësh dhe rimel në ngjyrë të gjelbër, së bashku me vetullat e saj të reja të zbardhura .

Veshja e Lizzo ishte relativisht e thjesht – një bluzë e bardhë, xhinse me lara-lara dhe atlete.

Foto: Instagram

Komente të shumta qesharake nga fansat pasuan postimin e bukuroshes. /Telegrafi/