Lisa Rinna dhe vajza e saj Amelia Grey Hamlin ishin binjakëzuar të martën.

Ylli i “Real Housewives of Beverly Hills”, 59 vjeç, dhe modelja, 21 vjeç, kishin kostume lëkure të zeza dhe syze dielli futuriste nga koleksioni Yeezy Gap.

Të dyja – Rinna dhe Hamlin ndanë fotot pothuajse identike në llogaritë e tyre përkatëse në Instagram me mbishkrimin e thjeshtë ‘YZYGAP’.

Rinna ndau tre imazhe të ndryshme të pamjes në profil, duke përfshirë një foto të shtrirë në dysheme teksa tregonte këmbët e gjata.

Lisa Rinna krahasohet me Kim Kardashian në pamje identike nga Balenciaga Lisa Rinna krahasohet me Kim Kardashian në pamje identike nga Balenciaga

Në një imazh tjetër shihet duke bërë një selfie nga lart.

Ylli mbajti flokët e shkurtra brune në stilin e zakonshëm dhe kishte një prekje me shkëlqim rozë në grykën e saj.

Reklama
Kanye West akuzon kompaninë Adidas se merr vendime të dizajnit Yeezy pa të Kanye West akuzon kompaninë Adidas se merr vendime të dizajnit Yeezy pa të

Ndërkohë vajza e saj e ndoqi dhe gjithashtu shkrepi një selfie nga lart, duke treguar krahët e saj të tonifikuar në këtë proces.

Reklama

Ish-e dashura e Scott Disick mbajti flokët e ndara në mes dhe ato i binin butësisht mbi supet e saj. /Telegrafi/