LAJMI I FUNDIT:

Linja e trenit në Londër bllokohet nga një mjellmë e cila kishte ngecur në shina

Linja e trenit në Londër bllokohet nga një mjellmë e cila kishte ngecur në shina
Reklama

Një linjë e trenave të udhëtarëve në Londër u bllokua dhe pasagjerët u mbetën në trena për një orë për shkak të një mjellme në shina.

Nga Transporti për Londrën thanë se linja e re “Elizabeth” u pezullua pak para orës 13:00. Të enjten për shkak të një mjellme në shina, me të gjitha shërbimet midis aeroportit Heathrow dhe Abby Wood të cilat ishin të mbyllura plotësisht.


Kurse sa i përket pjesës tjetër së linjës, raportoheshin vonesa tjera të shumta, raporton UPI, transmeton Telegrafi.

View this post on Instagram

A post shared by TfL (@transportforlondon)

;

Organi qeveritar tha se shkaku i vonesave ishte “një pengesë në shina” dhe National Rail në një postim në Twitter shtjelloi se si shkak i kësaj ishte ishin “kafshët në hekurudhë”.

“Kafshët” më vonë u identifikuan si një mjellmë e vetme në zonën e Paddington.

Pasagjerët thanë se ishin bllokuar në trenat e tyre për rreth një orë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Dramë e paprecedentë në qendrën tregtare: 'Sirenës' i ngeci bishti gjatë performancës dhe për pak sa nuk u mbyt

Dramë e paprecedentë në qendrën tregtare: 'Sirenës' i ngeci bishti gjatë performancës dhe për pak sa nuk u mbyt

Interesante
Vajza nuk mund ta besonte kur pa se kush po e çante murin për të hyrë në dhomën e saj

Vajza nuk mund ta besonte kur pa se kush po e çante murin për të hyrë në dhomën e saj

Fun
Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Interesante
Po të mos e kishte parë, kush e di se çfarë do të kishte ndodhur: Ja ku një burrë e gjeti një gjarpër vdekjeprurës

Po të mos e kishte parë, kush e di se çfarë do të kishte ndodhur: Ja ku një burrë e gjeti një gjarpër vdekjeprurës

Fun
I pastrehu në Itali fitoi 37 mijë euro në lotari, nuk mund të tërhiqte paratë për shkak të dokumenteve të skaduara – megjithatë autoritetet e ndihmuan

I pastrehu në Itali fitoi 37 mijë euro në lotari, nuk mund të tërhiqte paratë për shkak të dokumenteve të skaduara – megjithatë autoritetet e ndihmuan

Interesante
Gjendet

Gjendet "një thesar me monedha, i varrosur gjatë Luftës së Dytë Botërore"

Interesante
Kalo në kategori