Kylie Jenner ndau një mori imazhesh të reja në mediat sociale mëngjesin e së martës, ku po pozonte para kamerës në një studio të bardhë.

Manjatja e grimit kishte veshur një triko rozë me rrjetë me çorape dhe çizme të kuqe me shkëlqim deri në kofshë, të cilat nxirrnin në pah figurën e saj të pabesueshme vetëm tre muaj pasi mirëpriti fëmijën e saj të dytë, një djalë, me partnerin Travis Scott.

Veshja e saj ishte e ndërlikuar.

Jenner kishte veshur një triko rozë me rrjetë me mëngë të gjata që kishte doreza. Pjesa ishte e veshur mbi çorapet e saj rozë me rrjetë. Së bashku dukej sikur bënin një trupore.

Të gjitha rastet kur vajzat e familjes Kardashian janë dukur ndryshe nga Instagrami në krahasim me jetën reale Të gjitha rastet kur vajzat e familjes Kardashian janë dukur ndryshe nga Instagrami në krahasim me jetën reale

Çizmet e kuqe të lëkurës u ngritën deri te kofshët e saj dhe kishin një takë të dhëmbëzuar me majë të mprehtë.

24-vjeçarja kishte rregulluar flokët e saj të zinj të drejtë në një bisht të lartë, dhe kishte bërë shumë grim të Kylie Cosmetics për xhirimet.

Kylie Jenner i lë pak vend imagjinatës e veshur me një tupore ngjyrë vjollcë Kylie Jenner i lë pak vend imagjinatës e veshur me një tupore ngjyrë vjollcë

Jenner mbajti gjithashtu një palë syze dielli me një kornizë rozë.

Në mbishkrimin e saj, ajo tha se ishte vetëm një ditë tjetër në zyrë. Dhe ajo donte ta thoshte fjalë për fjalë pasi ajo ka studio fotografike brenda zyrave të saj në Hidden Hills, Kaliforni. /Telegrafi/