Duke vazhduar të paralajmëroj lansimin e produktit të saj të fundit nga “Kylie Skin”, Kylie Jenner u shfaq në Instagram me dy foto të reja të martën.

Nëna e dy fëmijëve mori vëmendje në disa imazhe të ngarkuara në llogarinë e markës së saj “Kylie Skin”.

Titulli theksoi për solucionin e banjës me flluska: “Banja jonë me flluska me livando është formuluar me vaj kamomili, vaj livando, vaj kokosi, gjalpë shea dhe vitaminë E [për ta lënë] lëkurën tuaj të ndjehet e butë dhe e ushqyer”.

Duke u ndarë me 5.6 milionë ndjekësit e kompanisë, titulli paralajmëroi audiencën se banja me flluska do të nisë shitjen javën e ardhshme.

Kylie Jenner duket në super formë, ndërsa pozon me bikini në plazh vetëm 12 javë pas lindjes Kylie Jenner duket në super formë, ndërsa pozon me bikini në plazh vetëm 12 javë pas lindjes

Në fotot e çastit Kylie mbajti një shishe të errët me një kapak livando ndërsa qëndronte përballë një sfondi të fortë.

Jenner e tregoi figurën e saj prej në një triko me grep me një mëngë të vetme, të prera dhe pjesë të tejdukshme për të ngacmuar fushatën e fundit.

Kylie Jenner shpjegon pse veshi një fustan nusërie në “Met Gala 2022” Kylie Jenner shpjegon pse veshi një fustan nusërie në “Met Gala 2022”

Faqja e internetit e Kylie Cosmetics përsëriti se Kylie Skin po lanson një koleksionme livando më 23 maj. /Telegrafi/