LAJMI I FUNDIT:

Kur një grua zbuloi se vajza e saj do të lindte trenjakë, reagimi pushtoi internetin

Kur një grua zbuloi se vajza e saj do të lindte trenjakë, reagimi pushtoi internetin

Shtatzënia Rachel Flom, e cila tashmë ka një vajzë dyvjeçare, ka vendosur t’i tregojë nënës së saj se është në pritje të trenjakëve.

Reklama

Bashkëshorti i saj, Jordan, filmoi gjithçka dhe videoja e reagimit të gjyshes, të cilën e postuan më pas në Instagram, u bë shpejt virale dhe pushtoi internetin.

Momenti i adhurueshëm kur influencuesja i tha mamasë së saj lajmin e lumtur ka mbi 12 milionë shikime në Instagram, dhe në video mund të shohim Rachel duke treguar fotot në laptopin e saj.

“A vini re ndonjë gjë të pazakontë?”, pyeti ajo nënën e saj, e cila nuk mund ta besonte se së shpejti do t’i bashkoheshin familjes së tyre edhe tre anëtarë të vegjël, tre djem.

Reagimi emocional është i vështirë për t’u përshkruar me fjalë.

Siç shpjegojnë ekspertët, probabiliteti i lindjes së trenjakëve identikë të konceptuar natyrshëm është një në 200 milionë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Jordan Flom (@jordanflom)

Në trend Fun

Më shumë
Pamjet dramatike të shpëtimit të peshkaqenit në Florida

Pamjet dramatike të shpëtimit të peshkaqenit në Florida

Fun
U bë gati ta përshëndeste dhe t’ia shtrëngojë dorën, Biden largohet nga foltorja – presidenti brazilian mbetet i habitur

U bë gati ta përshëndeste dhe t’ia shtrëngojë dorën, Biden largohet nga foltorja – presidenti brazilian mbetet i habitur

Fun
Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Fun
Ndryshon gjininë mundësi legjendar i WWE, transformimi lë gojëhapur fansat

Ndryshon gjininë mundësi legjendar i WWE, transformimi lë gojëhapur fansat

Fun
Erdogan pati problem me pajisjen e përkthimit gjatë takimit me Putinin, e shikonte me habi derisa presidenti rus fliste

Erdogan pati problem me pajisjen e përkthimit gjatë takimit me Putinin, e shikonte me habi derisa presidenti rus fliste

Interesante
A është kjo martesa më e shkurtër ndonjëherë? Për shkak të një fjale të bashkëshortit, gruaja vendosi të shkurorëzohej pas 3 minutash

A është kjo martesa më e shkurtër ndonjëherë? Për shkak të një fjale të bashkëshortit, gruaja vendosi të shkurorëzohej pas 3 minutash

Fun
Kalo në kategori