LAJMI I FUNDIT:

Kujdesu për familjen në kohë krize – porosit nga diaspora harxhin për familjen në Kosovë

Kujdesu për familjen në kohë krize – porosit nga diaspora harxhin për familjen në Kosovë

Ashtu sikurse e gjithë bota edhe Kosova është prekur nga kriza ekonomike dhe inflacioni. Efektet e tij, po vërehen më shumë në vendin tonë, me subjektet e ndryshme që kanë rritur ndjeshëm çmimet.

Por, platforma inovative e të bërit porosi në internet, Begmart.com, po i mbijeton fuqishëm këtyre oscilimeve ekonomike, duke ofruar një rubrikë me zbritje të vazhdueshme.

Kjo, natyrisht se mund të ndihmojë familjet në Kosovë të cilat përballen vazhdimisht me vështirësi, pasi edhe nafta e cila nevojitet për shkuar për të blerë harxhin ka prekur rekordet e çmimit.

Jam në diasporë, si të ndihmoj familjen?

Begmart.com ka ofruar zgjidhje për të gjitha shtresat, pa marrë parasysh territorin.

Duke ofruar Transport FALAS në gjithë Kosovën, mjafton të bëni porosinë e harxhit në Begmart.com dhe brenda 24 orëve porosia do të arrijë në derën e familjes tuaj në Kosovë.

Përzgjedhni një shumëllojshmëri produktesh, ndërkaq rubrika e zbritjeve është vazhdimisht e përditësuar me produkte që kanë çmim të volitshëm.

Si të bëj pagesën nga diaspora?

Begmart.com ka vënë në dispozicion të gjitha mënyrat e pagesave – duke filluar nga pagesat me kartelat bankare, e duke përfshirë edhe Paypal.

Madje, ju mund të transferoni të hollat për porosinë e bërë me Western Union dhe Moneygram.

Çka përfitoj tjetër nga Begmart?

– Familja juaj nuk pret radhë në market.

– Familja luaj nuk shpenzon naftë

– Porositni me një klikim prej shtëpisë nga diaspora

– Porosia mund të shkojë te familja edhe si befasi

– Porosia shkon e freskët me automjete frigoriferike që e mbajnë produktin në temperaturën optimale

– Më lirë: transport FALAS kudo në Kosovë

– Pagesë e thjeshtë: me VISA ose Mastercard në uebsajt, me PayPal, Western Union, MoneyGram dhe në vendin e ngjarjes (me POS ose Kesh).

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Epidamn
Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate EXPO
BERZH dhe ENEF II financojnë Ujë Rugove me 6 milionë Euro për linjat e reja prodhuese

BERZH dhe ENEF II financojnë Ujë Rugove me 6 milionë Euro për linjat e reja prodhuese

Korporata Rugove
Loja që po bën të gjithë të marrin pjesë

Loja që po bën të gjithë të marrin pjesë

Petrol Company
Ejani festojmë bashkë ditëlindjen e parë të Vitaland – Sot krejt kemi me u kënaq

Ejani festojmë bashkë ditëlindjen e parë të Vitaland – Sot krejt kemi me u kënaq

Vitaland
Suksesi i jashtëzakonshëm i rTrust - mbi 4000 nënshkrime elektronike në më pak se një muaj

Suksesi i jashtëzakonshëm i rTrust - mbi 4000 nënshkrime elektronike në më pak se një muaj

Ekonomi
Kalo në kategori