LAJMI I FUNDIT:

Krijoni kujtimet më të bukura në ambientet e komplekseve banesore nga Al Trade

Krijoni kujtimet më të bukura në ambientet e komplekseve banesore nga Al Trade

Kujtimet më të bukura, lajmet më të gëzueshme dhe të qeshurat më të sinqerta krijohen në ndërtimet që ju ofrojnë ambient familjar.

Por jo vetëm, me Al Trade veç ndjesisë familjare do të keni qetësinë, rehatinë dhe luksin. Me standarde të larta ndërtimi, ju do të lidheni emocionalisht me secilen banesë që vendosni ta blini.

Zgjedhni mes kompleksit Linda Premium Residence dhe kompleksit Linda në Fushë Kosovë, me kushtet më të mira, varësisht se cila është më e përshtatshme për ju, partnerin dhe familjen tuaj.

Kompleksi Linda Premium Residence

Ky kompleks banesor ofron tipe të ndryshme të banesave, secila prej tyre me dizajn modern dhe elegant, por mbi të gjitha me hapësirë tejet të madhe. Secila banesë në të ju jep ndjesinë e luksit dhe madhështisë dhe shquhet për shumë karakteristika.

 

-Sistemi Smart Home

-Parking i mjaftueshëm

-Pishina, sauna, fitnes, SPA

-Hapësira gjelbëruese

-Kopsht për fëmijë

-Mjeku dhe barnatorja e lagjes

 

 

Kompleksi Linda

Ky kompleks banesor ka nivel tjetër ndërtimi, me hapësirë të mjaftueshme mes objekteve, ofron siguri, qetësi dhe rehati për të jetuar ashtu siç keni ëndërruar gjithmonë, sepse në këto banesa, ëndërrat bëhen realitet.

-Objekti ka hapësira të mjaftueshme gjelbëruese, kënde të lojërave për fëmijë

-Objekti ka termoizolim të jashtëm me fasadë vet-pastruese

-Muret janë dy shtresore dhe me termoizolim

– Dritaret e kualitetit të lartë PVC: me 3 xhama termoizolues, roleta të jashtme nga alumini

– Dyer të blinduara dhe dyer të brendshme të kualitetit të lartë

– Dysheme laminati dhe pllaka qeramike

– Në çdo banesë ka të inkorporuar dy sisteme të ngrohjes qendrore: lokale dhe atë të ngrohjes nga qyteti

-Sistemi i sigurisë kundër zjarrit

-Objekti banesor është i pajisur me ashensorë të cilësisë së lartë

-Pastrimi i banesave përmes sistemit vakum të fshesës elektrike

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Nr.tel: 0800 77770

E-mail: info@altradecenter.com

Facebook: Al Trade Center

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Industria e prodhimit të çelikut në Europë ndodhet në rrezik

Industria e prodhimit të çelikut në Europë ndodhet në rrezik

Ekonomi
Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Epidamn
Telegrafi Jobs - mundësi të shumta pune në Kosovë - APLIKO TANI!

Telegrafi Jobs - mundësi të shumta pune në Kosovë - APLIKO TANI!

Telegrafi Jobs
Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate EXPO
Evapify - kompania lider në teknologjinë e vapes dhe produkteve alternative të nikotinës

Evapify - kompania lider në teknologjinë e vapes dhe produkteve alternative të nikotinës

Crystal Evapify

"Nuk ka ndodhur asnjëherë në historinë e shtetit”, Murati: Për 30 muaj, mbi 32 mijë të rinj që kanë filluar punë në Kosovë

Ekonomi
Kalo në kategori