0Shares

Volkswagen ka bërë të ditur më parë, dukjen që pritet ta ketë modeli T-Rec, që ka dy dyer me mundësi për heqjen e paneleve të tavanit. Por, nuk është bërë i ditur asnjë detaj i kësaj makine të lartë, që ngjanë shumë me një SUV, transmeton Telegrafi.

Së fundmi është mësuar se ky model pritet të prezantohet në Frankfurt Motor Show, që zhvillohet gjatë muajit që vjen.

Së bashku me T-Rec, do të lansohen edhe një Tiguain tërësisht i ndryshuar, si dhe modeli Atlas që do t’i ketë tri rende të ulëseve. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)