LAJMI I FUNDIT:

Kqyre kqyre, Burger King ju pret me oferta Chicken Burger 1.99 dhe WHOPPER Junior 2.99 euro

Kqyre kqyre, Burger King ju pret me oferta Chicken Burger 1.99 dhe WHOPPER Junior 2.99 euro

Burger King, i njohur për hamburgerët më të mirë dhe të shijshëm në vend, sërish ka sjellë oferta fantastike për të gjithë adhuruesit e ushqimit të shpejtë. 

–  Chicken Burger 1.99

Në ofertën e parë “Kqyre Kqyre”, ju vjen chicken burger në kombinim me pomfrit dhe një pije, të gjitha për vetëm 1.99 euro.

Kjo është një mundësi e shkëlqyer për të provuar një nga opsionet e hamburgerit të freskët dhe të shijshëm nga Burger King.

–  WHOPPER JUNIOR 2.99

Ndërsa oferta e dytë, “Kqyre Kqyre” me çmim 2,99 euro, ofron një mundësi të shkëlqyer për të mbushur barkun me një nga produktin e kategorise së viçit të Burger King – Whopper JR, bashkë me pomfrit dhe një pije..

Burger King është gjithashtu i përkushtuar për të siguruar që klientët e tyre të kenë një përvojë të shkëlqyer të shërbimit, duke ofruar shërbim të shpejtë dhe ambient miqësor në të gjitha restorantet e tyre.

Kështu që, për të gjithë ata që janë në kërkim të një eksperience të shijshme të ushqimit të shpejtë, “Kingu” është gjithmonë gati për t’ju shërbyer!

Shijoni ofertat e fundit të Burger King dhe mbushuni me energji – Kingu ju pret!

Në trend Ekonomi

Më shumë
Pse duhet ta kemi një plan të komunikimit në rast se ballafaqohemi me kriza?

Pse duhet ta kemi një plan të komunikimit në rast se ballafaqohemi me kriza?

Sherife Kçiku Vishaj
Regjistrimet e hershme për vitin e ardhshëm shkollor kanë filluar në Horizon School

Regjistrimet e hershme për vitin e ardhshëm shkollor kanë filluar në Horizon School

Horizon School
Për me t’shku vera mbarë, investo në apartament në “Holiday In 2”

Për me t’shku vera mbarë, investo në apartament në “Holiday In 2”

Edil Project
Telegrafi Jobs - Aleati juaj i besuar në kërkimin e punës

Telegrafi Jobs - Aleati juaj i besuar në kërkimin e punës

Ekonomi
Banka Botërore parashikon rritje të lartë ekonomike në Ballkan, mbi 3 për qind pritet të jetë në Kosovë

Banka Botërore parashikon rritje të lartë ekonomike në Ballkan, mbi 3 për qind pritet të jetë në Kosovë

Ekonomi
​Qytetarët së shpejti do të rimbursohen për kthimin e shisheve të plastikës, qelqit e kanaçet

​Qytetarët së shpejti do të rimbursohen për kthimin e shisheve të plastikës, qelqit e kanaçet

Ekonomi
Kalo në kategori