LAJMI I FUNDIT:

Kqyr me sy se o’ për ty – “Holiday In 2”

Kqyr me sy se o’ për ty – “Holiday In 2”

Shëngjini, me plazhet e tij të arta dhe ujin kristal të detit, ka kohë që njihet si një nga vendet më të kërkuara për pushime dhe investime në Shqipëri. Tani, në këtë perlë bregdetare, kompleksi luksoz “Holiday In 2” po sjell një standard të ri të luksit dhe komoditetit për ata që kërkojnë një destinacion pushimi të pashoq. 

Duke ofruar apartamente të dizajnuara me kujdes dhe elegancë, “Holiday In 2” është vendi ku ëndrrat e pushimeve bëhen realitet e vendbanimi i përhershëm ju pret.

Një vend i klasit të lartë

Kompleksi “Holiday In 2” është krijuar për të ofruar jo vetëm një vend akomodimi, por një përvojë të plotë jetese. Çdo apartament është një oaz relaksi dhe bukurie, duke përfshirë të gjitha komoditetet moderne që mund të imagjinoni.

Pamjet e brendshme që lënë pa frymë

Një nga pikat më të forta të këtyre apartamenteve është eleganca dhe komoditeti i pamjeve të brendshme. Çdo detaj është menduar me kujdes për të krijuar një atmosferë të ngrohtë, të rehatshme dhe luksoze për ju dhe familjen tuaj.

Dhomat e gjumit janë të mobiluara me shije të lartë, me krevatë të rehatshëm dhe të zgjedhur për të ofruar një ambient të qetë dhe relaksues. Dritaret e mëdha lejojnë dritën natyrore të përshkojnë hapësirat, duke krijuar një atmosferë të qetë dhe paqësore.

Kuzhinat moderne janë të pajisura me të gjithë aparaturat e nevojshme dhe materialet e cilësisë së lartë. Këto kuzhina janë një ëndërr e çdo personi që e shijon kohën në maksimun teksa përgatit ushqimet e preferuara, duke ofruar hapësirë të bollshme dhe pajisje moderne për të përgatitur ushqime të shijshme.

Dhomat e ndenjes janë të dizajnuara për të ofruar një hapësirë të ngrohtë dhe mikpritëse, ku mund të relaksoheni pas një dite të gjatë në plazh. Mobiljet e zgjedhura me kujdes, dritaret panoramike dhe dekori elegant krijojnë një ambient që është njëkohësisht modern dhe komod.

Përtej brendisë së mrekullueshme, apartamentet e “Holiday In 2” ofrojnë pamje të jashtëzakonshme të detit dhe të qytetit të Shëngjinit. Ballkonet e gjera dhe verandat e apartamenteve janë vendet ideale për të shijuar një mëngjes të qetë me pamje nga deti ose për të parë perëndimin e diellit mbi horizontin e detit.

Një oaz relaksi dhe komoditeti

Kompleksi “Holiday In 2” ofron gjithashtu të gjitha komoditetet që mund të kërkoni për një jetesë të qetë dhe të kënaqshme. Një shëtitje e shkurtër ju çon drejtpërdrejt te plazhi i mrekullueshëm, ku mund të shijoni ujin e pastër dhe rërën e artë.

Një investim i zgjuar

Të investosh në një apartament në “Holiday In 2” nuk është vetëm një zgjedhje për pushime të mrekullueshme, por edhe një investim i zgjuar. Me kërkesën e lartë për akomodime të cilësisë së lartë në Shëngjin, një apartament në këtë kompleks premton të jetë një pasuri e vlefshme për të ardhmen.

Kompleksi “Holiday In 2” në Shëngjin është vendi ku luksi, komoditeti dhe natyra e mrekullueshme takohen për të krijuar një përvojë të papërsëritshme. Me pamjet e tij mbresëlënëse dhe brendinë elegante, ky kompleks është një destinacion që çdo person dëshiron ta ketë vendbanimin të përhershëm.

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Web: edilproject.al

E-mail:info@edilproject.al

Tel: +355 69 203 5005 +355 69 202 0608

Facebook: Edilproject.al

Instagram: edilproject.al