LAJMI I FUNDIT:

Kourtney Kardashian pranon se pi qumësht gjiri kur nuk ndihet mirë

Kourtney Kardashian pranon se pi qumësht gjiri kur nuk ndihet mirë

Kourtney Kardashian postoi në ‘Instagram’ një fotografi ku shkruante: ‘Dikush piu qumësht gjiri sepse nuk ndihej mirë’, teksa bënte ‘Okay’ me gishtin e madh

Postimi nxiti reagime të ndryshme nga ndjekësit, duke pyetur pse postoi fotografi të vetes duke pompuar qumështin e gjirit.


44-vjeçarja, e cila solli në jetë djalin Rocky në nëntor të vitit 2023, nuk është personi i vetëm që ka provuar qumështin e saj të gjirit.

Brody Jenner pranoi vitin e kaluar se përdori qumështin e gjirit në kafen e mëngjesit.

Alum Hills shpërndau një klip duke bërë kafe për vete dhe të fejuarën, Tia Blanco, me qumësht gjiri.

Në një video në ‘YouTube’, Brody zbuloi se i kishte mbaruar qumështi i bajames, por zbuloi se qumështi i gjirit ishte një alternativë e mahnitshme.

Serena Williams gjithashtu dhuroi qumështin e tepërt të gjirit që kishte për nënat dhe foshnjat në nevojë.