LAJMI I FUNDIT:

Kolumbiani i cili thotë se është i fejuar me një kukull, njofton se tani pret me të fëmijën e tretë

Kolumbiani i cili thotë se është i fejuar me një kukull, njofton se tani pret me të fëmijën e tretë

Një burrë i cili thotë se është i fejuar me një kukull lecke ka njoftuar se e fejuara e tij është ‘shtatzënë’ me fëmijën e tretë.

Reklama

Përdoruesi në TikTok nga Kolumbia, i cili dokumenton ‘marrëdhënien’ e tyre të diskutueshme nën në llogarinë e rrjeteve sociale @montbk959, takoi dashurinë e jetës së tij pasi ishte beqar për disa vite.

Ai më parë u bë temë kur zbuloi planet për një martesë ëndrrash me Natalia-n, dhe ai kolumbiani tha se tashmë kanë bashkë një djalë dhe një vajzë, transmeton Telegrafi.

Tani, ai thotë se janë pritje të fëmijës së tretë, i cili do të quhet Sammy.

Në një video të fundit, që ka grumbulluar 120 mijë shikime dhe 2,194 pëlqime, burri filmoi Natalia-n dhe veten e tij të veshur me bluza të ngjashme të shkruara nëpër to ‘Papa de Sammy’ dhe ‘Mama de Sammy’.

Në një tjetër video të shpërndarë për 70 mijë ndjekësit e tij, çifti i lumtur hodhi një ‘baby shower’. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Policia në Angli nxori pasagjerin nga aeroplani pasi ishte kapur duke bërë një veprim të palejueshëm në tualet

Policia në Angli nxori pasagjerin nga aeroplani pasi ishte kapur duke bërë një veprim të palejueshëm në tualet

Interesante
Mendoni se keni pasur një ditë të keqe në punë – imazhet që tregojnë se

Mendoni se keni pasur një ditë të keqe në punë – imazhet që tregojnë se "ka më zi"

Fun
Peshkaqeni noton pak metra larg burrit dhe djalit të vogël në Alabama, për fat nuk lëndohet askush – pamjet me dron tregojnë momentin

Peshkaqeni noton pak metra larg burrit dhe djalit të vogël në Alabama, për fat nuk lëndohet askush – pamjet me dron tregojnë momentin

Interesante
Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Interesante
Befason të dashurin me ardhjen e gjyshes dhe ka filmuar reagimin prekës

Befason të dashurin me ardhjen e gjyshes dhe ka filmuar reagimin prekës

Fun
Deshi ta prekë dhe të bëjë selfie, turistja për pak sa nuk e pëson nga bizoni në parkun Yellowstone

Deshi ta prekë dhe të bëjë selfie, turistja për pak sa nuk e pëson nga bizoni në parkun Yellowstone

Interesante
Kalo në kategori