LAJMI I FUNDIT:

Kjo është modelja 74-vjeçare që po çmend TikTok-un

Kjo është modelja 74-vjeçare që po çmend TikTok-un

Një grua 74-vjeçare po bën bujë në internet me paraqitjen e saj rinore duke mos ia ndierë nëse duhet të vishet për moshën që ka.

Reklama

Colleen Heidemann, nga Los Angeles, u bë modele në moshën 69-vjeçare dhe numëron më shumë se 319 mijë ndjekës në TikTok, ku ndan pak nga gardëroba e saj, të cilat përbëhet nga funde të shkurtra, xhinse të grisura dhe taka 12 inç, transmeton Telegrafi.

@colleen_heidemann It is always so much fun to try on clothes and compose fabulous outfits ❤️ #fashionlove #fashionover70 #styleover70 #gramofglam ♬ River Deep, Mountain High – Glee Cast

Pavarësisht se iu është thënë të zgjedhë veshje që janë më të përshtatshme për moshën e saj, Coleen pëlqen të kënaqë adhuruesit  e saj me paraqitje të guximshme dhe në përputhje me trendët.

@colleen_heidemann Please don’t let anyone tell you what you can do or who you should be… MAKE YOUR OWN KIND OF MUSIC❣️❣️❣️ #makeyourownkindofmusic #beyou #fashionover70 #streetstyleover70 #chanel #maturemodel ♬ Make Your Own Kind Of Music – Mama Cass

Në llogarinë e saj në TikTok ajo ka publikuar video të shumta ku tregon paraqitjen e saj, përkundër moshës. /Telegrafi/

@colleen_heidemann Behind the scenes of another fabulous glam session with the wonderfully talented @paintedbyspencer 💗💗💗 #glamsession #makeupover70 #glamourus #fun ♬ Glamorous – Fergie