LAJMI I FUNDIT:

Këto shenja të horoskopit e kanë fiksim të “fusin hundët” dhe të kontrollojnë telefonin e partnerit

Këto shenja të horoskopit e kanë fiksim të “fusin hundët” dhe të kontrollojnë telefonin e partnerit

Për disa shenja të horoskopit, privatësia duket se nuk është një çështje kaq e shenjtë, ndaj fjalëkalimet nuk respektohen dhe dëshira për të të gërmuar në telefonin e të dashurit/ës nuk konsiderohet asnjëherë problem

Por, për këto tre shenja të horoskopit nëse nisin dyshimet e para për partnerin/en, lëvizje të çuditshme apo nëse ata po fshehin diçka, atëherë informacionin e parë ata e marrin nga telefoni për të mos jetuar çdo ditë me dyshime.

Ja për cilat shenja bëhet fjalë:

Binjakët

Ndërsa disa shenja të horoskopit presin që partneri/ja e tyre të bjerë në gjumë ose të bëjë dush para se të gjurmojnë telefonin e tyre, një Binjak e kapë atë nga dora në mes të ditës dhe i lexon mesazhet me zë të lartë. Nëse ky nuk është një opsion, ata do të gjejnë një mënyrë tjetër për të parë vjedhurazi.

Pra, dëshira e kësaj shenje për të parë përmes telefonit të partnerit/es nuk buron nga çështjet e besimit, por nga kurioziteti i pastër.

Akrepi

Një Akrep nuk heziton për asnjë sekondë që të “fusë hundët” në telefonin e partnerit/es. Nëse ata mendojnë se po gënjehen ose diçka po luhet pas shpine, ata dinë si të marrin situatat në dorë dhe të marrin gjithë “arsenalin” që u duhet për betejën e radhës pikërisht nga telefoni.

Si një shenjë Uji, Akrepat janë shumë besnikë ndaj miqve, familjes dhe partnerëve të tyre dhe presin të njëjtën qasje në këmbim. Kur një Akrep e di se momenti është i duhur, ai/ajo do të marrë telefonin dhe do të lexojë çdo mesazh apo telefonatë që ka ardhur në telefonin tuaj.

A duhet t’ia kontrolloni mesazhet partnerit dhe përse e bëjnë njerëzit këtë gjë?
Lexo po ashtu A duhet t’ia kontrolloni mesazhet partnerit dhe përse e bëjnë njerëzit këtë gjë?

Bricjapi

Bricjapët nuk bëjnë shaka kur bëhet fjalë për jetën e tyre të dashurisë…ose shumë gjëra të tjera. Ata vlerësojnë rregullat, kufijtë dhe besnikërinë dhe gjithashtu, duan stabilitetin që vjen nga një marrëdhënie afatgjatë, citon Anabel.

Për shkak se Bricjapët vlerësojnë sigurinë, ata mund të dallojnë menjëherë kur një partner/e nuk është në gjendjen më të mirë apo po fsheh diçka. /Telegrafi/

Në trend Stil

Më shumë
Të gjithë frikësohen ta provojnë, ndërkaq ata me përvojë e dinë që pa këtë pozë nuk ka seks!

Të gjithë frikësohen ta provojnë, ndërkaq ata me përvojë e dinë që pa këtë pozë nuk ka seks!

Intimitet dhe Pasion
Njerëzit u shokuan kur e kuptuan se për çfarë përdoret tapa në shishen e vajit

Njerëzit u shokuan kur e kuptuan se për çfarë përdoret tapa në shishen e vajit

A e dini se...
Zgjidhni këtë test dhe mësoni sa mirë e njihni të dashurën tuaj!

Zgjidhni këtë test dhe mësoni sa mirë e njihni të dashurën tuaj!

Lifestyle
Pozicion perfekt për çiftet dembele që duan të kënaqen në maksimum pa u lodhur shumë

Pozicion perfekt për çiftet dembele që duan të kënaqen në maksimum pa u lodhur shumë

Intimitet dhe Pasion
Komplimente që mund të lëndojnë: Edhe pse i thoni me qëllimet më të mira, ato nuk do të kuptohen edhe aq mirë

Komplimente që mund të lëndojnë: Edhe pse i thoni me qëllimet më të mira, ato nuk do të kuptohen edhe aq mirë

Këshilla Lifestyle
Ditët e muajit kur femrat e duan më shumë seksin, por që janë të gatshme edhe të tradhtojnë

Ditët e muajit kur femrat e duan më shumë seksin, por që janë të gatshme edhe të tradhtojnë

Kalo në kategori