Thonjtë janë një frymëzim i veçantë gjatë verës

Stina e verës na solli të gjitha ngjyrat dhe guximin që kemi pritur. Pra, është koha për nuanca të reja të manikyrit.

Këtë vit nuk na mungojnë nuancat shumë të bukura, pra zgjedhja është jona, transmeton Telegrafi.

Ne mund të presim ngjyra të ndritshme dhe të guximshme, pra nuancat pastel marrin një vend të veçantë.

Ngjyrat e manikyrit për këtë verë

Manikyr i verdhë

I ngrohtë dhe i gëzuar transmeton pozitivitet dhe energji të bukur. Ne besojmë se do t’ju sjellë një humor të mirë.

View this post on Instagram

A post shared by ᴅᴀɪʟʏ ɪɴsᴘɪʀᴀᴛɪᴏɴ 💅🏻 (@nailsbypaulin)

Ngjyrat koral

Kjo ngjyrë e bukur portokalli është pa dyshim një zgjedhje tjetër e shkëlqyeshme. Femërore dhe interesante.

Pastel

Ngjyrat pastel janë duke u bërë një trend absolut i gjithë sezonit. Një prej tyre për shumicën është ngjyra e preferuar e livandës.

Llak i bardhë

Pamja verore klasike dhe e përjetshme. Nëse keni dyshime, e bardha do të jetë gjithmonë zgjedhja e duhur.

/Telegrafi/