Cineplexx organizon eventin Ladies Night këtë të enjte, më 22 tetor, në të dy kinematë, ku do të dhurohen shumë shpërblime në të gjitha sallat.

Për premierën e filmit Misbehaviour, Cineplexx organizon eventin “Ladies Night” në të dy kinematë, me shumë shpërblime nga brende të ndryshme, ku ndër shpërblimet kryesore në kinemanë në Prishtinë do të jenë:

– 1x Fustan Couture në vlerë prej 1650€ nga Blerina Kllokoqi Rugova,
– 5x Zbardhime të dhëmbëve në vlerë 120€ nga Dent MEX,
– 4x Syze #Vogue dhe Ray-Ban nga Optika Simon,
– 2x Microblading në vlerë prej 200€ nga BROWS BY – Fjolla
– 3x Çanta nga O bag

Ndërsa në kinemanë në Prizren shpërblime kryesore do të jenë:

– Një udhëtim në Stamboll për 2 persona All Inclusive nga agjensioni turistik Dua.Tourist
– 2x Fustana në vlerë 400€ nga Blerina Kllokoqi Rugova

Biletat për këtë event tashmë kanë dalë në shitje, dhe ato mund ti bleni çdo ditë në të dy kinematë.

View this post on Instagram

Përshëndetje mikesha, me 22 tetor organizojmë eventin #LadiesNight 💃, ku do të ketë shumë shpërblime si: 👗 1x Fustan Couture në vlerë prej 1650€ nga Blerina Kllokoqi Rugova 🦷 5x Zbardhime të dhëmbëve në vlerë 120€ nga Dent MEX 🕶 4x Syze #Vogue dhe Ray-Ban nga Optika Simon 👁 2x Microblading në vlerë prej 200€ nga BROWS BY – Fjolla 💍 3x Vathë në vlerë prej 74€ nga Oliver Weber Prishtinë 👜 3x Çanta nga O bag 💇‍♀️ 3x Frizurë dhe Grim në vlerë prej 65€ nga Ándërr Atelie ⌚️ 2x Ora dore nga EMO 🏃‍♀‍ 5x Anëtarësi 1 vjeçare në Fivestar Fitness 👁 3x Lash Extensions nga Angel Studio Academy 🧥 3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Lindex Kosova 💅 8x Shërbime në vlerë prej 20€ nga Dream Nails 🎁 5x Gift Cards në vlerë prej 30€ nga Loris Parfume Kosova 🔔 Tani, bëje Like @cineplexx_kosovo dhe Tag një shoqe që të futeni në garë për të fituar 2 bileta FALAS për këtë event. 3 fituese me nga 2 bileta FALAS i shpallim më 21 tetor!

A post shared by Cineplexx Kosovo (@cineplexx_kosovo) on Oct 19, 2020 at 3:30am PDT

Filmi flet për një grup grash që nxjerrin një plan për të prishur konkursin e bukurisë Miss World 1970 në Londër. Filmi vjen me regjinë e Philippa Lowthorpe, ndërsa në rol kryesor do të jetë aktorja e njohur britaneze Keira Knightley.

Përveç shpërblimeve kryesore që u përmenden më lartë, për këtë event që do të fillojë në të dy kinematë nga ora 18:00, Cineplexx do të dhurojë edhe shpërblime nga brende tjera të ndryshme si:

– 3x Vathë në vlerë prej 74€ nga Oliver Weber,
– 3x Frizurë dhe Grim në vlerë prej 65€ nga Andërr Atelie,
– 2x Ora dore nga EMO, 5x Anëtarësi 1 vjeçare në Fivestar Fitness,
– 3x Lash Extensions nga Angel Studio Academy,
– 2x Mbjellje të çerpikëve në vlerë prej 80€ nga Nita Lashes,
– 3x Frizurë dhe Grim në vlerë prej 45€ nga Beauty Lounge Rina Baliqi,
– 3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Lindex Kosova,
– 8x Shërbime në vlerë prej 20€ nga Dream Nails,
– 5x Gift Cards në vlerë prej 30€ nga Loris Perfume Kosova.

Biletat për këtë eventi mund t’i blini çdo ditë prej orës 15:00 në Cineplexx, ose përmes aplikacionit të cilin mund ta shkarkoni në APP Store ose në Playstore. Për më shumë rreth eventit, klikoni këtu mund t’i gjeni në webfaqën e Cineplexx.