Kendall Jenner ishte aktive në rrjetet sociale të hënën teksa hyri në Instagram për të ndarë një postim të ri.

Supermodelja 26-vjeçare pozoi me bikini me vija teksa po shijonte pushimet para verës.

Ylli u përqafua me qenin e saj në një foto teksa ishin ulur buzë pishinës.

Në një imazh ajo shkrepi një selfie në pasqyrë në një dhomë gjumi me dysheme druri dhe dollapë.

Të gjitha rastet kur vajzat e familjes Kardashian janë dukur ndryshe nga Instagrami në krahasim me jetën reale Të gjitha rastet kur vajzat e familjes Kardashian janë dukur ndryshe nga Instagrami në krahasim me jetën reale

Ajo qëndroi zbathur teksa tregonte format e saj në rroba banje klasike me prerje franceze me dy pjesë.

Flokët e errëta të Kendall u mbajtën poshtë kapelës së gjelbër të bejsbollit.

Kendall Jenner dëshiron të bëhet nënë - thotë se ka ardhur koha që të ketë fëmijë Kendall Jenner dëshiron të bëhet nënë - thotë se ka ardhur koha që të ketë fëmijë

Ajo nuk tha asgjë në mbishkrim, por kjo nuk i pengoi admiruesit e saj besnikë të pëlqejnë postimin.

Ajo mblodhi tre milionë pëlqime brenda vetëm shtatë orëve nga 244 milionë ndjekësit e saj. /Telegrafi/