LAJMI I FUNDIT:

Katër të mitur dhunuan një bashkëmoshatare në Demir Kapi

Katër të mitur dhunuan një bashkëmoshatare në Demir Kapi
Foto: Ilustrim

Katër të mitur nga Demir Kapija kanë dhunuar një vajzë të moshës e tyre, pas së cilës nëna e vajzës ka denoncuar në MPB, njofton Policia e Velesit.

SPB Veles njofton se mbrëmë në orën 23:30 në Stacionin Policor të Negotinës, 30-vjeçare nga Demir Kapija ka denoncuar se për një kohë të gjatë katër të mitur në të njëjtën moshë me vajzën e saj të mitur, e kanë detyruar vajzën e saj të marrëdhëniet seksuale me ta.

“Është prezantuar prokurori publik nga Prokuroria Publike Kavadar dhe Qendra për Çështje Sociale Negotinë. Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit”, shtojnë nga SPB Veles./Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Draft-statuti i Asociacionit, Joseph tregon pikën e mospajtimit me Kurtin

Draft-statuti i Asociacionit, Joseph tregon pikën e mospajtimit me Kurtin

Politikë
Digjet një veturë në autostradën Prishtinë-Prizren

Digjet një veturë në autostradën Prishtinë-Prizren

Kronika e Zezë
Rrëfimi i Demir Limës për Ukshin Hotin: Para se të dilte nga burgu i hoqi flokët vetëm që të solidarizohej me ne

Rrëfimi i Demir Limës për Ukshin Hotin: Para se të dilte nga burgu i hoqi flokët vetëm që të solidarizohej me ne

Lajme
Temperatura përvëluese në vend, sot deri në 34 gradë

Temperatura përvëluese në vend, sot deri në 34 gradë

Lajme
Shqipëria dhe Kosova bashkohen në 'Rotary International': Një ditë e rëndësishme për shqiptarët

Shqipëria dhe Kosova bashkohen në 'Rotary International': Një ditë e rëndësishme për shqiptarët

Lajme
Bislimi pas takimit me Lajçakun: Serbia në vazhdimësi e ka shkelur marrëveshjen në shumicën e neneve të saj

Bislimi pas takimit me Lajçakun: Serbia në vazhdimësi e ka shkelur marrëveshjen në shumicën e neneve të saj

Politikë
Kalo në kategori