LAJMI I FUNDIT:

Kandidati për president të Malit të Zi harroi ta marrë më vete letërnjoftimin, kthehet në shtëpi derisa gruaja e priste para qendrës së votimit

Kandidati për president të Malit të Zi harroi ta marrë më vete letërnjoftimin, kthehet në shtëpi derisa gruaja e priste para qendrës së votimit

Kandidati për presidentit të Malit të Zi, Jakov Milatoviq, kishte shkuar sot në orët  e para të mëngjesit për të votuar.

Reklama

Megjithatë ai duket se kishte harruar ta marrë me vete letërnjoftimin që të mund të votojë, transmeton Telegrafi.

Pasi që e kishte kuptuar se nuk e kishte me vete, Milatoviq është kthyer në shtëpi derisa bashkëshorti e priti para vendvotimit.

Pse kutitë e votimit në Mal të Zi nuk janë transparente por të kaltra?
Lexo po ashtu Pse kutitë e votimit në Mal të Zi nuk janë transparente por të kaltra?

E me një dozë humori u tha gazetarëve se një gjë e tillë ndodhë, kur në momentet e fundit e ndërron kostumin.

Kjo batutë e tij u përcoll me të qeshura nga të pranishmit dhe shumë gazetarëve që ishin prezent. Për ta parë këtë moment klikoni këtu. /Telegrafi/


Në trend Botë

Më shumë
Gjashtë vendet në botë ku dielli nuk perëndon për më shumë se 70 ditë në vit

Gjashtë vendet në botë ku dielli nuk perëndon për më shumë se 70 ditë në vit

Botë
Çfarë tha Putini për shkatërrimin e digës Kakhovka në Kherson?

Çfarë tha Putini për shkatërrimin e digës Kakhovka në Kherson?

Evropa
Momenti kur forcat ukrainase hodhën në erë tankun rus

Momenti kur forcat ukrainase hodhën në erë tankun rus

Evropa
Çfarë dihet për digën e shkatërruar ukrainase dhe cilat janë pasojat?

Çfarë dihet për digën e shkatërruar ukrainase dhe cilat janë pasojat?

Evropa
Zelensky akuzon Rusinë se po gjuan me artileri njerëzit që përpiqen të largohen nga zonat e përmbytura

Zelensky akuzon Rusinë se po gjuan me artileri njerëzit që përpiqen të largohen nga zonat e përmbytura

Evropa
Kryeministrja serbe Brnabiq e gatshme të japë dorëheqje

Kryeministrja serbe Brnabiq e gatshme të japë dorëheqje

Botë
Kalo në kategori