LAJMI I FUNDIT:

Jo veç hamburgerin ma t’mirë – Burger King po ofron edhe punë!

Jo veç hamburgerin ma t’mirë – Burger King po ofron edhe punë!

Burger King njihet si maestro i hamburgerit ma t’mirë dhe ma t’shijshëm n’vend si dhe lider i ushqimit të shpejtë.

Përveç ushqimit të shpejtë e të shijshëm Kingu po lyp koleg me ju bashkangjit në ekipe.
Burger King jep mundësi për çdo person me ose pa përvojë të punës të bëhet pjesë e familjes së Kingu-të, kështu që të gjithë kanë vend të punojnë në Burger King.

Sepse Burger King qysh prej hapjes në Kosovë ka kontribuar në krijimin e vendeve të reja të punës dhe krijimin e eksperiencave të reja për të gjithë personat.

Kingu ofron për ty pozitën e punës “anëtar ekipi”. Të punosh në Burger King do të përfitosh:

* Pagë konkurruese;

* Bonuse dhe shtesa;

* 2 ditë pushim në javë;

* Kontratë pune dhe pushime sipas ligjit

* Shujtë ditore

* Mundësi zhvillimi në karrierë

Vlen për të gjitha pikat e Burger King në Kosovë, të interesuarit mund të aplikojnë përmes jobs@burgerking.al, duke specifikuar lokacionin për të cilin aplikoni.

Mundësi e mirë për me punu me ekipën ma t’mirë, në vendin ma t’mirë!

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
S’ka askund si zbritjet e maraklive n’BAU Market

S’ka askund si zbritjet e maraklive n’BAU Market

Bau Market
RIT Kosova feston 20 vjetorin e themelimit, mblidhen dhjetëra mijëra euro për bursa për studentët e këtij universiteti

RIT Kosova feston 20 vjetorin e themelimit, mblidhen dhjetëra mijëra euro për bursa për studentët e këtij universiteti

Ekonomi
Edicioni i parë i “Digital Transformation – The future of Work” vjen në Prishtinë

Edicioni i parë i “Digital Transformation – The future of Work” vjen në Prishtinë

Ekonomi
BE-ja planifikon të rrisë bashkëpunimin ekonomik me Ballkanin Perëndimor

BE-ja planifikon të rrisë bashkëpunimin ekonomik me Ballkanin Perëndimor

Botë
Javë e çmendur në VITALAND – 300 dhurata FALAS e shumë aktivitete nga 1 deri me 7 qershor!

Javë e çmendur në VITALAND – 300 dhurata FALAS e shumë aktivitete nga 1 deri me 7 qershor!

Vitaland
Si e shohin ekspertët ndërkombëtar transformimin e sektorit të përpunimit të ushqimit në Kosovë

Si e shohin ekspertët ndërkombëtar transformimin e sektorit të përpunimit të ushqimit në Kosovë

Ekonomi
Kalo në kategori