LAJMI I FUNDIT:

Jo një, por dy herë ia godet rrufeja veturën, shoferja ruse shpëton pa më të voglin lëndim

Jo një, por dy herë ia godet rrufeja veturën, shoferja ruse shpëton pa më të voglin lëndim

Ky është momenti kur një grua në mënyrë spektakolare i shpëton dy herë rrufesë, edhe pse ajo ia godet dy herë veturën Toyota brenda të cilës ajo gjendej.

Anna Nakaznykh rreth të 40-ve, ishte brenda veturës RAV 4, kur rrufeja në qytetin e Siberisë Novosibrisk e goditi dy herë, transmeton Telegrafi.


Gjithë këtë situatë e ka filmuar Galina Ershova, 41-vjeçe, që ishte me veturë pas saj dhe kishte të vendosur një kamerë në dritare.

“Mbeta e verbër për pak sekonda, menjëherë u largova se mendoja se do ta kem fatin e njëjtë”, ka deklaruar Ershova që ishte dëshmitare e një ngjarje të pazakontë.

Megjithatë vetura e saj Toyota kishte pësuar defekt teknik, ndërsa Anna dhe një pasagjere tjetër kanë shpëtuar pa as lëndimin më të vogël. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Një nxënës i vdekur, disa të lënduar – pasi një autobus shkollor godet një automjet, del nga rruga dhe përplaset me një pemë në Gjermani

Një nxënës i vdekur, disa të lënduar – pasi një autobus shkollor godet një automjet, del nga rruga dhe përplaset me një pemë në Gjermani

Evropa
Rusia mund të sulmojë NATO-n në më pak se 36 muaj – paralajmëron kreu i Byrosë së Sigurisë Kombëtare të Polonisë

Rusia mund të sulmojë NATO-n në më pak se 36 muaj – paralajmëron kreu i Byrosë së Sigurisë Kombëtare të Polonisë

Botë
Imazhe satelitore që tregojnë se ushtria izraelite ka 'filluar operacionet tokësore' në Gazën jugore

Imazhe satelitore që tregojnë se ushtria izraelite ka 'filluar operacionet tokësore' në Gazën jugore

Botë
Studimi amerikan: Tregtarët izraelitë të bursave dinin për sulmin e Hamasit më 7 tetor

Studimi amerikan: Tregtarët izraelitë të bursave dinin për sulmin e Hamasit më 7 tetor

Azia
Ukrainasit shkatërrojnë tankun rus me dron kamikaz, ai bëhet

Ukrainasit shkatërrojnë tankun rus me dron kamikaz, ai bëhet "copë-copë" kur municioni që ishte brenda përfshihet nga zjarri

Evropa
Australianja tronditet me gjarprin që i hyri në shtëpi

Australianja tronditet me gjarprin që i hyri në shtëpi

Australia
Kalo në kategori