Ajo po shijon çdo minutë të kohës së saj larg ngutjes dhe nxitimit të jetës në shtete.

Tani, Jessica Alba mahniti me bikini të zeza dhe të kuqe të errëta ndërsa ishte me pushime me familjen e saj në Cabo San Lucas, Meksikë, të martën pasdite.

Aktorja 40-vjeçare kishte për qëllim një javë relaksi total, teksa shijonte diellin në një resort luksoz me pamje nga deti i Cortez në qytetin e preferuar të të famshmëve në majë të gadishullit Baja.

Foto: DailyMail

Alba tregoi lëkurën e saj të puthitur nga dielli teksa relaksohej buzë pishinës teksa si shkak i veshjes dilte në pah barku i saj i tonifikuar.

Reklama

Ajo zhytej dhe dilte nga pishina midis kohës së relaksimit ekstrem ndërsa shtrihej mbi një peshqir me shirita të bardhë.

Reklama

Foto: DailyMail

Alba lidhi gjysmën e flokëve të saj të shkurtër ngjyrë kafe të errët në një topuz të lartë dhe i la pjesët më të shkurtra mbi shpatullat e saj ndërsa merrte rreze dielli.

Alba u mbulua me një fustan të zi me dantella me një dekolte të hapur teksa shikonte mbi oqean nga suita e saj. /Telegrafi/

Foto: DailyMail

Foto: DailyMail

Foto: DailyMail

Foto: DailyMail