Gjirafa50, si dyqani më i madh i blerjeve online për produkte teknologjike, këtë javë ju sjell zbritje në produktet më të kërkuara të superbrendit ‘Xiaomi’.

Orë të mençura, celularë, dëgjuese, e shumë produkte tjera, mund t’i gjeni vetëm këtë javë në Gjirafa50, me zbritje deri në 50%! Më poshtë, janë vetëm disa nga produktet në zbritje.

Ora e mençur Xiaomi Amazfit Bip, e zezë, ka bateri me jetëgjatësi 45 ditë, me të cilën do të harroni kur e keni mbushur orën herën e fundit.

Vjen e pajisur me GPS, dhe me monitor refleksiv i cili ju mundëson të shihni orën edhe kur dielli është shumë i fortë.

Mat ritmin e zemrës, dhe ju tregon aktivitetin tuaj sportiv. Po ashtu, mund ta lidhni në telefon dhe do të pranoni mesazhet apo të kuptoni kur ju thërret dikush përmes vibrimit.

Xiaomi Redmi True, janë dëgjuese ‘wireless’ apo pa kabllo, të cilat ju mundësojnë të pranoni telefonata, të dëgjoni muzikë, audio-libra, gjatë vrapimit, ushtrimeve në palestër, skijimit, apo ndonjë aktiviteti tjetër.

Janë tejet praktike, stabile dhe të lehta, dhe e zvogëlojnë zhurmën nga ambientet e jashtme, për një përvojë sa më unike.

Xiaomi Mi Drone Mini, është dron i vogël, i cili fluturon deri në 25 metra lartësi, dhe kontrollohet lehtë nga telefoni përmes aplikacionit, nga distanca deri në 50 metra. Është fantastik në fluturim, dhe ju jep mundësi përtej çdo imagjinate.

Ndërkohë, për të shikuar dhe porositur produktet tjera të Xiaomi me zbritje deri në 50%, klikoni KËTU.

Por nxitoni, sepse ofertat vlejnë vetëm deri të dielën, me 15 dhjetor!

Të gjitha produktet në Gjirafa50, vijnë me garancion 1 vjeçar nga prodhuesi, dhe me transport falas në gjithë Kosovën.

Po ashtu, ju mund të paguani produktin pasi ta pranoni porosinë, apo ta paguani atë me kartelë bankare deri në 12 këste. Për çdo informatë rreth produkteve apo ofertave, mund të kontaktoni në Gjirafa50 në livechat, apo në numrin e telefonit +383 49 39 00 39.

Artikull i sponsorizuar