LAJMI I FUNDIT:

Jaguar po teston mundësi të rejat të F-Pace

Jaguar po teston mundësi të rejat të F-Pace

Ky SUV i fuqishëm, mund të ketë edhe opsione shtesë

Reklama

Sapo u lansua në vitin 2017, Jaguar F-Pace është pëlqyer shumë dhe u shit në numër shumë të madh, transmeton Telegrafi.

Pas dy vitesh, ishte koha që të ndryshonte dhe të përditësohej, andaj Jaguar e solli me ndryshime të lehta si model të vitit 2020.

Makina që pritej të vinte pas dy vitesh, është parë duke u testuar sërish me shtresa të mëdha kamuflazhi. Në këtë formë, duket se po testohen mundësi të reja të F-Pace, po që ende nuk dihet se çfarë janë.

Të përdoruarit e shtresës kaq të mëdha të kamuflazhit, nuk bëhet vetëm për ndryshime të vogla, prandaj pritet që të ketë shumë ndryshime në grill dhe gjithë pjesën e përparme, linjat e pjesëve anësore dhe pjesës së pasme.

Gjatë këtij testimi, e mbuluar ka qenë edhe gjithë pjesa e brendshme, ku pritet të ketë ndryshime të shumta. Ka mundësi, që në enterier ta ketë sistemin infoteitment nga Land Rover Defender të ri.

Dukja që e ka Jaguar F-Pace, pritet të mbetet edhe më tutje, vetëm se me freskime të lehta, sepse është shumë e pëlqyeshme dhe e mirë. /Telegrafi/

Në trend Auto

Më shumë
Një shofer kamioni amerikan bën një gabim multi milionësh, godet urën teksa si ngarkesë kishte një helikopter

Një shofer kamioni amerikan bën një gabim multi milionësh, godet urën teksa si ngarkesë kishte një helikopter

Auto
Hajduti vjedh shtatë vetura brenda një nate nga një dyqan në Maryland

Hajduti vjedh shtatë vetura brenda një nate nga një dyqan në Maryland

Auto
Bateritë e gjeneratës së ardhshme të veturave elektrike Toyota janë planifikuar të dyfishojnë rrezen e drejtimit

Bateritë e gjeneratës së ardhshme të veturave elektrike Toyota janë planifikuar të dyfishojnë rrezen e drejtimit

EVs
Si “i disiplinon” shoferët arrogantë Danimarka

Si “i disiplinon” shoferët arrogantë Danimarka

Auto
Toyota përshpejton prodhimin e modeleve elektrike: Qëllimi është më shumë se 600,000 njësi në 2025

Toyota përshpejton prodhimin e modeleve elektrike: Qëllimi është më shumë se 600,000 njësi në 2025

Auto
Skoda feston prodhimin e tre milionë njësive të SUV-të

Skoda feston prodhimin e tre milionë njësive të SUV-të

Auto
Kalo në kategori