LAJMI I FUNDIT:

Instagram Stories ofron edhe opsionin për të bërë donacione (Foto)

Instagram Stories ofron edhe opsionin për të bërë donacione (Foto)

Në Facebook janë popullarizuar fondacionet, që të mblidhen para për dikë që e ka ditëlindjen, ndërsa një sistem të ngjashëm do e përdore edhe Instagram në pjesën e Stories.

Reklama

Kur të bëhet ndonjë postim në këtë pjesë, shfrytëzuesi pyetet nëse dëshiron të vendosë edhe shtesën për donacione që ndodhen në atë listë, transmeton Telegrafi.

Sa herë që shfrytëzuesit klikojnë në këtë shtesë, mund të jepin direkt kontributin e tyre.

Ndjekësit nuk kanë nevojë të largohen nga ajo Storie për të bërë donacionin, por vetëm të klikojnë dhe sapo të jetë kryer, marrin njoftimin se është bërë dhurimi.

Zyrtarët e rrjetit social, aknë bërë të ditur se në listë do të jenë vetëm organizata, që janë 100 për qind jo fitimprurëse. /Telegrafi/

Në trend Teknologji

Më shumë
Një përdorues i iPhone 15 lëshon një paralajmërim – thotë se një aplikacion po e zbraz 25% të baterisë së telefonit të tij

Një përdorues i iPhone 15 lëshon një paralajmërim – thotë se një aplikacion po e zbraz 25% të baterisë së telefonit të tij

Teknologji
Apple fajëson defektet e iOS 17 dhe aplikacionet si Instagram për nxehtësinë e iPhone 15

Apple fajëson defektet e iOS 17 dhe aplikacionet si Instagram për nxehtësinë e iPhone 15

Teknologji
Shfaqja e parë në 'Sphere' duket sikur ishte një spektakël mbresëlënës

Shfaqja e parë në 'Sphere' duket sikur ishte një spektakël mbresëlënës

Teknologji
Dizajni i Samsung Galaxy S24 Ultra u zbulua përmes renderëve të CAD

Dizajni i Samsung Galaxy S24 Ultra u zbulua përmes renderëve të CAD

Teknologji
Detaje të reja rreth Xiaomi 14 Pro

Detaje të reja rreth Xiaomi 14 Pro

Teknologji
Imazhet e Samsung Galaxy S24 zbulojnë dizajnin e sheshtë

Imazhet e Samsung Galaxy S24 zbulojnë dizajnin e sheshtë

Teknologji
Kalo në kategori