LAJMI I FUNDIT:

Injorojnë paralajmërimet, qëndrojnë në cep të shkëmbinjve që rrezikojnë të shemben (Foto)

Injorojnë paralajmërimet, qëndrojnë në cep të shkëmbinjve që rrezikojnë të shemben (Foto)

Turistët që vizituan një plazh në Dorset të Anglisë, injoruan paralajmërimet dhe u afruan më shumë se që duhet te shkëmbinjtë që rrezikojnë të shemben në çdo moment.

Reklama

Disa prej tyre, kaluan ndalesat dhe qëndruan në cep masivit të gjatë afro 50 metra, për të shkrepur ndonjë fotografi, transmeton Telegrafi.

Për më keq, disa kanë hyrë poshtë shkëmbit, nga i cili gjithmonë shkëputen copëza të madhësive të ndryshme, ndërsa ka rrezik se mund të bie edhe ndonjë pjesë më e madhe.

“Rrezet e diellit dhe nxehtësia, i nxjerrë budallenjtë që nuk dinë çfarë bëjnë”, ishte komenti i fotografive, që i kanë shpërndarë banorët e zonës.

Meqenëse e njohin strukturën e shkëmbit dhe e kanë parë teksa shpërbëhet gjatë të kohës, ata kanë bërë kërkesa të shumta, që të bllokohet e tërë zona, në një perimetër të gjerë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Fari në Miçigan lëshon mesazhe në shishe duke ofruar qëndrime falas

Fari në Miçigan lëshon mesazhe në shishe duke ofruar qëndrime falas

Interesante
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Keni 5 sekonda, a mund ta gjeni kalin pa bisht?

Keni 5 sekonda, a mund ta gjeni kalin pa bisht?

Interesante
Mjeshtri i Kung Fu-së mban objekte të rënda vetëm me pëllëmbën e dorës (Video)

Mjeshtri i Kung Fu-së mban objekte të rënda vetëm me pëllëmbën e dorës (Video)

Interesante
Pajisja “moderne” për pjekjen e flisë, shpikja e djaloshit nga Gjilani (Video)

Pajisja “moderne” për pjekjen e flisë, shpikja e djaloshit nga Gjilani (Video)

Interesante
Fitoi çmimin prej 50 dollarësh – paratë i përdori për të blerë një biletë që i solli xhekpotin prej 4 milionë dollarësh

Fitoi çmimin prej 50 dollarësh – paratë i përdori për të blerë një biletë që i solli xhekpotin prej 4 milionë dollarësh

Interesante
Kalo në kategori