Ditën e djeshme (e enjte) është rikthyer ceremonia vjetore e “iHeartRadio Music Awards 2021”.

Nën prezantimin e Usher, evenimenti madhështor u mbajt në Dolby Theatre në Los Angleses.

Admiruesit e muzikës u argëtuan me performancat e The Weeknd dhe Ariana Grande – e para e saj si grua e martuar, ku pamë për herë të parë edhe unazën e martesës.

Ariana Grande shfaq unazën e martesës në “iHeartRadio Music Awards 2021” Ariana Grande shfaq unazën e martesës në “iHeartRadio Music Awards 2021”

Veshjet e yjeve si gjithmonë ishin fantastike dhe të kuruara deri në detajet e fundit.

Por, përveç veshjeve dhe modës së adhurueshme, grimi dhe stilimet e flokëve morën vëmendje të madhe po ashtu.

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “iHeartRadio Music Awards 2021” Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “iHeartRadio Music Awards 2021”

Më poshtë ua sjellim pamjet më të bukura të së enjtes mbrëma:

Reklama

Ava Max

Ariana Grande

Demi Lovato

Megan Thee Stallion

Megan Fox

Doja Cat

/Telegrafi/