Ariana Grande bëri paraqitjen e saj të parë si një grua e martuar të enjten mbrëma në “iHeartRadio Music Awards 2021”.

27-vjeçarja, e cila u martua me të dashurin Dalton Gomez në një ceremoni intime martese në shtëpinë e saj në mes të majit, shfaqi unazën e saj të re – të dizajnuar nga burri i saj i ri – gjatë një performance me The Weeknd.

Dyshja interpretoi versionin e ribërë të “Save Your Tears” – i cili përmban vokalin e Grande – nga albumi i The Weeknd në vitin 2020 “After Hours” për të hapur shfaqjen.

Shikuesit me sy të shqiponjës, megjithatë, kapën detajin e shfaqjes së unazës së Grande, e cila po bënte debutimin publik gjithashtu të enjten.

Sipas E! News, Gomez kërkoi nga argjendarët e Solow & Co për një “unazë të bukur, platin dhe diamant” për Grande. Kompania ishte gjithashtu pas unazës së fejesës 5 ose 6 karat me të cilën ai i propozoi në dhjetor, e cila përmban një diamant të prerë ovale të vendosur diagonalisht pranë një margaritari. /Telegrafi/