Shën Valentini, apo dita më romantike e vitit po afrohet.

Edhe këtë vit përballemi me dilemën e njëjtë: me çfarë dhurate ta befasojmë personin e zemrës?

Kartolinat, lulet, çokollatat dhe të tjerat, janë dhurata praktike, përmes së cilave ua shprehim dashurinë personit të zemrës.

Por, nëse dëshironi dhuratë edhe më të veçantë për personin e veçantë të zemrës suaj, GjirafaMall.com ka përzgjedhur mbi 500 produkte me zbritje, nga superbrende dhe kategori të ndryshme!

Më poshtë janë vetëm disa prej tyre.

Atlete

• Atlete për meshkuj Reebok Royal

• Atlete për femra Adidas Superstar Foundation

• Atlete për femra Reebok CL LTHR Running

• Atletet për femra Adidas Superstar

Orë dore

• Swatch Polarose

• Swatch Skinelli SVUK102M

• Sector 180 R3251180016

• Police Berkeley PL15402JSR/03

Parfume

• Eau de Toilette Versace Pour Homme, 50 ml

• Parfum Paco Rabanne Lady Million 80ml

• Eau De Toilette Armani Acqua Di Gio Pour Homme 50 ml

• Eau de toilette Madame Rochas 100 ml

Stoli

• Unazë Silvego, Swarovski

• Qafore MHM Sisi Sapphire

• Varëse për qafore Silvego

• Vathë Troli

Verëra

• Verë e Kuqe – Chateau Clarke

• Verë roze – Tarani

• Verë e kuqe – Mouton Cadet Reserve

• Verë e bardhë – Tarani

Këto janë vetëm disa ide dhe rekomandime për dhurata për personin e zemrës suaj. Për të shikuar të gjitha produktet me zbritje, klikoni KËTU.

Si qendra më e madhe tregtare e blerjeve online në Kosovë, GjirafaMall ju sjell mbi 140.000 produkte, deri në adresën tuaj, në gjithë Kosovën. Për çdo informatë shtesë mund të na kontaktoni në www.GjirafaMall.com, në numrin e telefonit +383 49 39 00 39, apo të na vizitoni në objektin tonë, në kilometrin e 6-të, të magjistrales Prishtinë-Ferizaj.