Fillimi i motit të ngrohtë dhe të thatë është një sinjal i qartë se më në fund ka ardhur koha për rroba të bardha dhe këpucë me ngjyra të shkëlqyera

Heidi Klum tregon me vetëbesim një shembull ilustrues, transmeton Telegrafi.

Një model i rastësishëm, i rehatshëm, me xhepa të mëdhenj anësorë, një rrip që thekson belin – mbase kështu duhet të duket një kominoshe e ëndrrave.

Me kominoshe të gjera, Heidi kishte mbathur çizme të bardha lakonike me maja të mprehta dhe taka të larta dhe një çantë të gjerë lëkure.

Shtoni bizhuterinë tuaj të preferuar, syze dielli dhe një kombinim i veshjeve të përditshme është gati.

A ju pëlqen ky stilim i modeles së famshme? /Telegrafi/