0Shares

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj sot do të vizitojë kombinatin “Trepça” në Mitrovicë.

Bashkë me Haradinajn në Mitrovicë do të shkojnë edhe ministrat e Zhvillimit Ekonomik, përkatësisht të Mjedisit, Valdrin Lluka dhe Albena Reshitaj.

Paradite Haradinaj do të takohet edhe me ambasadorët e shteteve të BE-së në Kosovë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)