LAJMI I FUNDIT:

Gruaja teston aftësitë e bashkëshortit – pamjet janë mbresëlënëse

Gruaja teston aftësitë e bashkëshortit – pamjet janë mbresëlënëse

Përdoruesit e rrjeteve sociale u kënaqën nga një video e shpërndarë në faqen e njohur LADbible.

Reklama

Një grua vendosi të filmonte reflekset e burrit teksa i gjuante sende të ndryshme.

Ai tregoi aftësi mbresëlënëse dhe mahniti njerëzit.

Shikoni videon e mëposhtme. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by LADbible (@ladbible)

Në trend Fun

Më shumë
Amerikania me gjuhën e saj të ndarë shokon përdoruesit me mënyrën se si i ha 'shpagetat'

Amerikania me gjuhën e saj të ndarë shokon përdoruesit me mënyrën se si i ha 'shpagetat'

Interesante
Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Fun
Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Fun
Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Fun
Në gusht fitoi në lotarinë amerikane, xhekpotin prej 1.6 miliardë dollarësh - fituesi lajmërohet tani për ta tërhequr shpërblimin

Në gusht fitoi në lotarinë amerikane, xhekpotin prej 1.6 miliardë dollarësh - fituesi lajmërohet tani për ta tërhequr shpërblimin

Interesante
Ylli i NBA i tronditur me çmimet e benzinës: Kjo është një plaçkitje

Ylli i NBA i tronditur me çmimet e benzinës: Kjo është një plaçkitje

Fun
Kalo në kategori