LAJMI I FUNDIT:

Gorenje Department Store përfaqësues EKSKLUZIV i brendeve të njohura FIELDMANN dhe ISKRA

Gorenje Department Store përfaqësues EKSKLUZIV i brendeve të njohura FIELDMANN dhe ISKRA

Një gamë e gjerë e mjeteve cilësore për shtëpinë dhe kopshtin tuaj nga dy brende të cilat punojnë çdo ditë në cilësinë dhe efikasitetin e produkteve duke arritur të sigurojnë jetëgjatësi dhe përdorim të lehtë. Thjeshtësojnë punën dhe kursejnë kohën tuaj. Është kënaqësi të kujdeseni për shtëpinë dhe kopshtin tuaj me veglat nga goBau – Fieldmann & Iskra

GORENJE DEPARTMENT STORE vazhdon traditën e të sjellurit risi në tregun Kosovar me brendin e ri goBAU, duke ndërtuar partneritete të reja dhe duke hapur dyer të reja për klientët e vet.

Fieldmann një kompani me menaxhim profesional nga Çekia ka punuar gjithmonë duke plotësuar kërkesat dhe dëshirat e klientit, ndërsa Iskra një kompani Sllovene, e cila me mjetet e saj e ka dëshmuar cilësinë ndër vite.

Artikujt e ri mund ti gjeni në të gjitha pikat e shitjes të Gorenje Department Store:

Prishtinë, Mitrovicë, Prizren, Gjilan, Pejë, Ferizaj, Lipjan, Viti, Malishevë, Skenderaj, Kaçanik, Suharekë, Gjakovë, Sllatinë, Klinë, Podujevë, Vushtrri, Korishë Xërxë,. 

Na gjeni në facebook. 

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
AUV heq dilemat, domatet nga Shqipëria brenda parametrave të lejuar për konsum

AUV heq dilemat, domatet nga Shqipëria brenda parametrave të lejuar për konsum

Ekonomi
Dri Cena, kryeshefi i ri ekzekutiv i KRU

Dri Cena, kryeshefi i ri ekzekutiv i KRU "Hidrodrini" mban takim me Bordin e Drejtorëve

Ekonomi
Dyshimet për përmbajtje të hormoneve në domatet nga Shqipëria – nga janari Kosova importoi mbi 4 milionë kilogramë

Dyshimet për përmbajtje të hormoneve në domatet nga Shqipëria – nga janari Kosova importoi mbi 4 milionë kilogramë

Jehona Hulaj
Premiera e Transformers: Rise of the Beasts në CineStar Megaplex mblodhi një numër të madh të njerëzve!

Premiera e Transformers: Rise of the Beasts në CineStar Megaplex mblodhi një numër të madh të njerëzve!

Cinestar
Promobi fiton vëmendjen ndërkombëtare në Imm Cologne me dizajnet e saj të jashtëzakonshme të mobiljeve

Promobi fiton vëmendjen ndërkombëtare në Imm Cologne me dizajnet e saj të jashtëzakonshme të mobiljeve

Promobi
Bursa për studentë nga Kosova nga CITY College, Kampusi i Evropës i Universitetit të York-ut

Bursa për studentë nga Kosova nga CITY College, Kampusi i Evropës i Universitetit të York-ut

CITY College
Kalo në kategori